Elektroninis programuojamas radiatoriaus termostatas DANFOSS living eco®

  • pakeisk savo seną termostatą į living eco® ir sutaupyk 23 proc. energijos
  • lengvas montavimas – per 30 s
  • lengvas valdymas ir programavimas
  • red dot design – apdovanojimas už produkto dizainą

living eco® programuojamas radiatoriaus termostatas skirtas gyvenamųjų arba komercinių patalpų temperatūrai reguliuoti.

Termostate yra įdiegtos 3 programos P0, P1 ir P2. Jos leidžia programuoti kambario temperatūrą įvairiu paros metu. Programa P0 palaiko vienodą kambario temperatūrą visą parą. Programų P1 ir P2 pagalba galima reguliuoti temperatūrą įvairiems paros tarpams (pvz. palaikyti mažesnę kambario temperatūrą kai esate darbe ir naktį).

Lengvas termostato valdymas – tik 3 mygtukų pagalba.

living eco® termostatas yra paprastai montuojamas, komplekte yra adapteriai, kuriuos pritaikysite įvairiems vožtuvams.

„Atviro lango“ funkcija – vėdinant patalpas termostatas automatiškai sumažina temepratūrą.

„Atostogų“ funkcija – išvažiavus atostogauti, tam tikram periodui sumažinama patalpų temperatūra.

Užraktas nuo vaikų.

Ekonomiškas baterijų (AA) naudojimo laikas – 2metai. Baterijos yra komplektacijoje.

living eco® galite žiūrėti čia:

living eco® pristatymas (LT) – išbandyk programuoti virtualiai:

http://sildymas.danfoss.com/PCMFiles/23/COW/living-by-danfoss/eco/eco.html

living eco® montavimas:

living eco® programavimas:

„Eco“ yra labiausiai atsiperkanti energijos suvartojimo namuose reguliavimo priemonė. Tai išmanus, patogus naudoti termostatas, kurį galima nustatyti pagal jūsų poreikius. Tai – ideali temperatūra bet kokiai aplinkai.

Išmanios funkcijos, kaip „atviro lango“ funkcija, padeda išvengti energijos švaistymo, automatiškai reguliuojant šilumą, kai vėdinate kambarį. Eco „išvykimo“ funkcija gali automatiškai sumažinti temperatūrą namuose, jums išvykus, ir vėl padidinti, prieš jums sugrįžtant – komfortui tai įtakos neturės. „Eco“ užtikrina paprastumą ir taupymą jūsų namuose ar bute.

Danfoss Link kiekvieną atskirą elementą – nuo grindų šildymo valdiklio iki elektroninių radiatorių termostatų – kruopščiai sujungia į vientisą sistemą, kurią
taip paprasta pamėgti ir naudoti. Danfoss Link yra tiesiog išmanesnis šildymas.

Iš vienos vietos Danfoss Link belaidžiu ryšiu reguliuoja šildymą visame name – tai idealus sprendimas klientams, vertinantiems maksimalų patogumą ir šiuolaikines technologijas. Visi sistemos komponentai yra visiškai suderinami, o naudojant Danfoss Link™ App programą namų šildymą galima reguliuoti nuotoliniu būdu.

Paprastas montavimas
Danfoss Link™ CC paprasta montuoti tiek su PSU (potinkinėje dėžutėje bloku), tiek su NSU ((ant sienos, jungiant į kištukinį lizdą). Komponentams sujungti nereikia nei asmeninio kompiuterio, nei laidų. Progamavimo procesą ir montavimą palengvina didelės, liečiamos piktogramos ir lengvai įskaitomi tekstai.

Programuojamas energijos taupymas
Naudojant gamyklinius nustatymus, galima nustatyti pageidaujamą temperatūrą visam savaitės tvarkaraščiui. Tai leidžia sistemą pritaikyti individualiems poreikiams ir iš karto sutaupyti energijos ir išlaidų.

Paprasta sistemos plėtra
Danfoss Link sukurta taip, kad ateityje sistemą išplėsti būtų ypač paprasta. Ji idealiai tinka į sistemą integruoti papildomus komponentus. Pavyzdžiui, termostatus kituose kambariuose arba papildomas funkcijas, tokias kaip lauko apšvietimo valdymas.