Kodėl genda pavaros ir vožtuvai šilumos punktuose?

Šilumos punktuose pavaros ir vožtuvai genda dėl įvairių priežasčių, kurios gali būti susijusios su netinkamu jų parinkimu, bloga priežiūra, bei pažeidimais, atsirandančiais dėl eksploatacijos.
Viena pagrindinių priežasčių yra susijusi su sugedusiu vožtuvo riebokšliu. Išsinešiojęs riebokšlis praleidžia ir apipila elektrinę pavarą vandeniu. Po kiek laiko sugenda mechaninė arba „perdega“ pavaros elektrinė dalis.

Kodėl rekomenduojama pavarą pakeisti kartu su vožtuvu?

Pavara ir vožtuvas yra dviejų skirtingų mechanizmų dalys, tačiau jie abu tarpusavyje priklausomi. Todėl yra keletas priežasčių, kodėl verta pavarą ir vožtuvą keisti kartu:
1. Abi dalys pasenusios ar sugedusios. Jei pavara ar vožtuvas yra sugedę ir reikalingas jų keitimas, tai yra puiki proga pakeisti juos abu kartu. Taip bus užtikrintas geriausias rezultatas, bei reguliavimo tikslumas;
2. Taupomi laikas ir pinigai. Jei keičiamas vienas iš šių komponentų pvz. tik pavara, o vožtuvas lieka senas, tai dėl nesandaraus riebokšlio ir nauja pakeista pavara neužilgo suges, o jai nebus taikoma gamintojo garantija. Todėl, pakeičiant abu kartu, galima sutaupyti laiko ir pinigų ilgalaikiu laikotarpiu.
Taigi, pavaros ir vožtuvų keitimas vienu kartu yra geriausias būdas užtikrinti, kad šilumos punkto šildymas ir karšto vandens ruošimas veiktų patikimai ir efektyviai.

Daugiau informacijos šiuose video:

Informuojame, kad sandėlyje turime įvairių gamintojų pavarų, vožtuvų, šilumokaičių ir cirkuliacinių siurblių:

• Pavaros ir vožtuvai – https://www.absoliuta.lt/pavaros-ir-voztuvai
• Šilumokaičiai – https://www.absoliuta.lt/silumokaiciai
• Cirkuliaciniai siurbliai – https://www.absoliuta.lt/vandens-siurbliai/cirkuliaciniai

Tel.: +370 (5) 240 51 10; el.p.: info@absoliuta.lt.
Mes siekiame būti naudingi!