Slėgio kėlimo – papildymo siurbliai

Aukščiausio lygio nepertraukiama galia

Užtikrinamas patikimas vandens tiekimas didesniame geodeziniame aukštyje esančioms vandens ėmimo vietoms. Esant kintamam vandens vartojimui įvairiuose pastatuose, tokiuose kaip mokyklos, ligoninės arba viešbučiai, reikalingos lanksčios sistemos, atitinkančios individualius poreikius. Jeigu tiekiant vandenį dėl teritorinių sąlygų nenaudojamos gravitacinio slėgio sistemos, pvz., vandens bokštai, reikalingas slėgio kėlimo įrenginys. Tokie įrenginiai užtikrina pakankamą vandens slėgį daugiaaukščiuose pastatuose, didesniame aukštyje esančiose vietose ir pramoniniuose įrenginiuose, t. y. vandens tiekimo arba recirkuliacijos sistemose. Naudojant Wilo slėgio kėlimo stoteles galima užtikrinti patikimą vandens tiekimą net ir į didelį aukštį.

Individualūs Wilo sprendimai optimaliam vandens slėgiui

Gyvenamuosiuose rajonuose arba jiems plečiantis aukštas slėgis vandens rezervuaruose ar iš kart už jų gali būti nepakankamas. Dėl šios priežasties slėgio kėlimo stotelė taip pat gali būti reikalinga vienos ir dviejų šeimų namuose. Be to, tokiuose pastatuose, kaip daugiabučiai namai, mokyklos, ligoninės arba viešbučiai, svarbiausias uždavinys yra užtikrinti vandens tiekimą į visus aukštus. Wilo siūlo kiekvienai įrengimo vietai tinkamas lanksčias slėgio kėlimo sistemas, leidžiančias užtikrinti patogų ir patikimą vandens tiekimą. Wilo savisiurbis siurblys yra idealus sprendimas lauko teritorijų valymui arba augalų laistymui. Jis gali būti įrengtas šalia tvenkinių, ežerų, upelių ir lietaus vandens talpyklų. Taip taupomas brangiai kainuojantis geriamasis vanduo.

HiPeri 1-4, 1-5 nesavisiurbių sūkurinių siurblių paskirtis:

– vandens tiekimas / slėgio didinimas
– neapdoroto vandens šalinimas
– laistymui ir drėkinimui
– lietaus vandens panaudojimas

Nesavisiurbiai ketaus lydinio periferiniai siurbliai su žalvariniais darbaračiais ir mažomis energijos sąnaudomis, geriausiai pritaikyti naudoti gyvenamuosiuose namuose ir pastatuose. HiPeri papildymo siurblių slėgis ir slėgio savybės tobulai priderinti buitiniams poreikiams.

Gaminių privalumai

  • Paprastas naudojimas dėl mažo svorio, puikiai tinka nuolatinio veikimo režimui
  • Žalvarinis darbaratis pumpuojamosioms terpėms iki 60 °C ir aplinkos temperatūrai iki 40 °C
  • Efektyvu dėl mažų galios sąnaudų esant maksimaliam pumpavimo aukščiui ir didelio maks. tūrio srauto
  • Iki 8 m siurbimo aukštis
  • Galima papildyti elektroniniu siurblio valdikliu „Wilo-HiControl 1“

Slėgio kėlimo – papildymo siurbliai – WILO gamybos – šaltinis: wilo.com.