Alfa LavalAlfa Laval gamintojas – UAB „Absoliuta” oficialus partneris.

„Alfa Laval“ – tai visame pasaulyje veikianti įmonė, pirmaujanti specializuotų produktų ir inžinerinių sprendimų srityje.
Mūsų įrengimai, sistemos ir teikiamos paslaugos padeda mūsų klientams optimizuoti jų veiklos procesus.
Galime pasiūlyti klientams įvairių medžiagų ar produktų, pvz., naftos, vandens, chemikalų, gėrimų, maisto produktų, krakmolo ar vaistinių medžiagų, šildymo, aušinimo, separavimo ir transportavimo sprendimus.
Mūsų klientai dirba beveik 100 pasaulio šalių. Įmonė glaudžiai su jais bendradarbiauja ir padeda jiems išlaikyti pirmaujančias pozicijas savo srityse.

3 pagrindinės technologijos

„Alfa Laval“ veiklos esmė – trys pagrindinės technologijų sritys: šilumos perdavimas, separacija ir skysčių valdymas. Visos trys daro didelę įtaką pramonės įmonėms, o „Alfa Laval“ savo techninės kompetencijos sferose pirmauja pasaulinėse rinkose.

9 klientų segmentai

„Alfa Laval“ rinkos orientacija pastaraisiais metais sustiprėjo, sukūrus devynis klientų segmentus. Siekiant išskirtinio dėmesio klientui, šie segmentai dalijami į tris padalinius – procesų technologijų, įrangos ir jūrų pramonės įrangos. Šie vykdo rinkodarą ir parduoda produktus specifinėms klientų grupėms.

100 valstybių

„Alfa Laval“ produktai parduodami maždaug 100 valstybių, iš kurių 50 turi savo pardavimo organizacijas. Bendrovė turi 28 stambias gamyklas (15 Europoje, 8 Azijoje, 4 JAV ir 1 Lotynų Amerikoje) bei virš 70 aptarnavimo centrų.

18 000 darbuotojų

„Alfa Laval“ visame pasaulyje šiuo metu turi daugiau nei 18 000 darbuotojų. Dauguma jų dirba Švedijoje, Danijoje, Indijoje, Kinijoje, JAV ir Prancūzijoje.

Daugiau nei 130 veiklos metų

Gustafas de Lavalis buvo technikos genijus, tarp kurio išradimų – centrifuginis separatorius ir pirmoji funkcinė garo turbina. Per savo gyvenimą jis užregistravo 92 patentus ir įkūrė 37 bendroves. 1883 metais jis su savo partneriu Oskaru Lammu Jr. įkūrė bendrovę „AB Separator“ – šių dienų „Alfa Laval“ pirmtakę.

Nuolatinis produktų tobulinimas yra būtinas siekiant stiprinti konkurencingumą. Į tyrimus ir plėtrą kasmet investuojama apie 2,7 % pardavimų apimties, tad kiekvienais metais pristatoma po 25–30 naujų produktų.

ALFA LAVAL šilumos perdavimo – energiją taupantys šilumos perdavimo sprendimai

Daugelyje pramoninių procesų yra naudojami įvairūs šilumos perdavimo sprendimai. Šilumokaičiai perduoda temperatūros skirtumą, pvz., iš vieno skysčio kitam, ir yra labai svarbūs visam gamybos procesui. „Alfa Laval“ gamintojas pirmauja šilumos perdavimo technologijų tobulinimo srityje nuo 1931 metų.

Šiandien bendrovė siūlo įvairius energijos taupymo sprendimus, skirtus šioms sritims: šildymo; aušinimo; šilumos išgavimo; garinimo; kondensavimo; vėdinimo; šaldymo. „Alfa Laval“ siūlo platų asortimentą šilumokaičių, skirtų įvairioms užduotims atlikti: nuo žemo slėgio ir temperatūros iki reiklių užduočių, apimančių agresyvius skysčius, aukštą ir nuolat kintančią temperatūrą bei slėgį.

Pramonės šakos

Biotechnologijos ir Farmacija

Energija

Cheminės medžiagos

Maisto, pieno produktų ir gėrimų gamyba

Namų priežiūra ir asmens higiena

ŠVOK

Mechanizmai ir gamyba

Jūrų pramonė ir transportas

Kasyba, Mineralai ir Pigmentas

Popieriaus masė ir popierius

Šaldymas

Puslaidininkiai ir elektronika

Plienas

Vandens ir nuotekų valymas

Šaltinis: https://www.alfalaval.lt/