HoneywellHoneywell gamintojas siūlo platų spektrą sprendimų, kurie padaro šiuolaikišką pasaulį saugesnį ir patogesnį įvairiose žmogaus veiklos srityse.

Honeywell korporacija kuria ir įgyvendina sprendimus, atitinkančius dabartinius pasaulinius iššūkius, su kuriais susiduria visuomenė, mokslas ir technologijos. Mūsų sprendimai yra siekiama pagerinti gyvenimo kokybę: Honeywell technologija padeda generuoti švarią energiją ir efektyviai ją naudoti, suteikti apsaugą ir saugumą, padėti žmonėms visame pasaulyje palaikyti ryšį, bendrauti, bendradarbiauti, tobulinti verslo efektyvumą. Korporacijos personalas visame pasaulyje – tai apie 132 000 darbuotojų, iš kurių daugiau kaip 22 000 yra inžinieriai ir mokslininkai. Mes ypatingą dėmesį skiriame kokybei ir didelių rezultatų pasiekimui viskame, ką darome.

Kompleksinės valdymo sistemos

Intensyvus šiuolaikinių duomenų perdavimo tinklų, gyvybės palaikymo ir apsaugos sistemų kūrimas kelia naujus poreikius nekilnojamojo turto objektų valdymo technologijoms. Honeywell, kaip pirmaujantis pasaulyje automatizavimo sistemų gamintojas, siūlo sprendimus, skirtus pastatų valdymo procesui visiškai naujame efektyvumo lygyje.

 • Energijos valdymas
  Daugelyje įmonių energijos sąnaudų dalis gali siekti iki 25% visų išlaidų. Atsižvelgiant į nuolatinį paklausos augimą ir energijos sąnaudas, tampa akivaizdu, kad veiksmingas įmonės vystymasis vis labiau priklauso nuo to, kaip naudojama energija.
 • Pramonės sritis
  Pramoniniams objektams saugos faktorių vertinimas yra neatskiriama gamybos planavimo ir rizikos valdymo proceso dalis. Aukštas saugos reikalavimų darbe lygis leidžia įmonėms sumažinti tiesioginių ir netiesioginių nuostolių riziką, taip sumažinant draudimo įmokų sumą ir prisidedant prie jų investicijų saugumo.
 • Komercinė paskirtis
  Honeywell gamintojas bendradarbiauja su pirmaujančiomis pasaulio organizacijomis, siūlančiomis profesionalias paslaugas veiksmingam komercinio nekilnojamojo turto valdymui. Aukštųjų technologijų sprendimai automatizuoto pastatų valdymo srityje, taip pat platus paslaugų asortimentas suteikia kompanijai lyderio pozicijas komercinio nekilnojamojo turto statybos ir eksploatavimo rinkoje.

Kitos paslaugų sritys

 • Transporto infrastruktūra
  Mūsų augančios globalizacijos pasaulyje įvairūs žmogaus ekonominės, socialinės ir kultūrinės veiklos aspektai vis labiau priklauso nuo šiuolaikinių komunikacijos formų. Vienas iš svarbiausių komunikacijos tipų yra transportas. Honeywell technologijos leidžia visiškai kontroliuoti transporto infrastruktūros objektų saugumą – nuo automobilių stovėjimo aikštelės, oro uosto terminalo iki kilimo ir tūpimo takų.
 • Viešbučiai
  Aukštas aptarnavimo lygis, platus paslaugų asortimentas, patogios ir saugios gyvenimo sąlygos svečiams – tai bruožai, be kurių neįmanoma įsivaizduoti modernaus viešbučio. Dar vienas svarbus viešbučio sėkmės rodiklis gali būti siejamas su jo pelningumu, kuris daugiausia priklauso nuo viešbučių veiklos valdymo technologijų. Honeywell siūlomi sprendimai užtikrina integruotą požiūrį, kai atsižvelgiama į daugelį viešbučių veiklos aspektų, leidžiančių teikti aukštos kokybės paslaugas, užtikrinant optimalias veiklos sąnaudas.
 • Medicina ir švietimas
  Daugiau nei 40 metų Honeywell teikia sveikatos priežiūros įmonėms įrangą ir paslaugas, atveria papildomas galimybes gerinti klientų aptarnavimo kokybę ir pagerinti medicinos įstaigų efektyvumą.

Integruoti sprendimai

Sėkmingas pastato funkcionavimas  priklauso nuo daugelio veiksnių: tarpusavyje suderinti procesai, skirtingų energijos rūšių efektyvus naudojimas, komforto ir aplinkos sauga, ryšių sistemų ir komunikacijų patikimas veikimas. Svarbiausia – aukščiausios kokybės ir kvalifikuotos priežiūros sinergija. Todėl pagrindinis uždavinys yra plėtoti techninius sprendimus, kurie padės pagerinti pastato valdymo efektyvumą, atsižvelgiant į visus anksčiau išvardytus veiksnius.

Pastato kompleksinio valdymo koncepcija „Integrated Building Management Solutions ™” (IBMS) yra vieninga platforma, skirta sukurti patikimas ir lengvai naudojamas sistemas, kurios pagerintų valdymo efektyvumą ir sumažintų veiklos sąnaudas.

Remiantis IBMS koncepcija, visos pastato kontrolės ir valdymo funkcijos yra sujungiamos į vieną procesą, kai atitinkami duomenys yra tvarkomi pagal bendrą valdymo sistemą. Toks integravimas leidžia greitai pasiekti visas energijos vartojimo, priešgaisrinės saugos, apsaugos sistemų ir pastatų inžinerinių sistemų automatizavimo stebėjimo funkcijas. Šis požiūris labai skiriasi nuo tradicinių, autonomiškai veikiančių posistemių valdymo principų.

Dėl integracijos duomenys yra transformuojami į tikslesnę ir specialiai organizuotą informaciją, optimizuotą aptarnaujančio personalo suvokimui. Integracija ne tik padeda didinti pastatų eksploatacijos efektyvumą, bet ir dažnai prisideda prie reikšmingo techninės priežiūros išlaidų mažinimo.

Honeywell gamintojas plačiau: https://www.honeywell.com/