GrundfosGrundfos gamintojas – patikimas partneris vandens versle.

Mes sprendžiame problemas, susijusias su vandeniu. Mes nustatome naujovių, efektyvumo, patikimumo ir tvarumo standartus. Mes esame siurblių kompanija, su kuria kasdien susiduria milijonai žmonių. Mūsų tikslas yra padėti savo partneriams ir klientams nukreipti vandens tėkmę ten, kur ji turi tekėti. Tiekiant vandenį mažiausiems kaimeliams ir didžiausiems vandens parkams, valant ir išsiurbiant nuotėkas, tiekiant šildymą ir komfortą pasauliui, ar šaldymą, jei tokio reikia labiau.

Grundfos kompanija

Naujovės yra mūsų tikslas. Tvarumas yra mūsų širdis. Tobulumas visas yra pirmoje vietoje mūsų mintyse. Mes esame tarptautinė kompanija, siekianti surasti sprendimus, susijusiu su pasaulio vandens tiekimo problemomis. Mes aktyviai dalyvaujame mus supančiame pasaulyje.

82 įmonės 45 šalyse visuose žemynuose padeda aprūpinti siurbliais kiekvieną žemės kampelį – nuo geriamojo vandens tiekimo ekspedicijoms Antarktidoje, tulpių laistymo Olandijoje, gruntinio vandens stebėsenos po atliekų kalnais Vokietijoje iki oro kondicionavimo Egipto viešbučiuose.

Veiklos sritys

 • Gyvenamųjų pastatų padalinys

  „Grundfos“ yra pirmaujantis pasaulyje namų ūkiams skirtų siurblių gamintojas. Siurblių, kurie palengvina kasdienį mūsų gyvenimą.

Komfortas ir patogumai
Šiuolaikiniam žmogui reikia patikimo vandens tiekimo, gero šildymo reguliavimo ir lengvo nuotekų išleidimo. Tai savaime suprantama. Šiems patogumams skiriamas aukščiausias prioritetas kiekviename name, statant kiekvieną naują pastatą ir vykdant kiekvieną renovaciją. Mūsų išmanūs sprendimai ir energiją taupančios technologijos jau užtikrina komfortiškas gyvenimo sąlygas milijonams visi pasaulio žmonių – tad mes norėtume, kad ir jūsų namai būtų patogesni.

Pilnas gyvenamiesiems namams skirtų siurblių asortimentas
„Grundfos“ vienos ir dviejų šeimų gyvenamiesiems namams skirtų siurblių galite rasti visur – nuo rūsio iki palėpės. Mūsų kokybiškų siurblių asortimente rasite sprendimus šildymo, vandens tiekimo ir nuotekų sistemoms.

Prekyba visame pasaulyje
„Grundfos“ gyvenamiesiems namams skirtų sprendimų galima įsigyti visame pasaulyje. Kad ir kur jūs gyventumėte, mes esame kažkur netoliese.

Grundfos tiekia šildymo ir vandens tiekimo pagal poreikį bei automatinio sistemų valdymo sprendimus.
Mes padedame efektyviai išleisti nuotėkas ir išsiurbti rūsį, jei jis buvo užlietas. Galime padėti rinkti lietaus vandenį ir laistyti jūsų sodą. Vietovėms, kur vandens slėgis yra mažas arba svyruoja, mes turime efektyvaus slėgio kėlimo ir nuolatinio vandens teikimo sistemas.

 • Komerciniai pastatai

  „Grundfos“ komercinių pastatų padalinyje (CBS) tikima išmaniųjų pastatų idėja. Mūsų misija yra nuolat galvoti apie pastatus, kad galėtume savo klientams padėti įveikti jų mažas ir dideles problemas. Būtent todėl viso pasaulio inžinierius konsultantus aprūpiname priemonėmis, kurių jiems reikia, kad savo darbą atliktų greitai ir lengvai. Mūsų internetiniai įrankiai ir e. žurnalas BLUEPRINT leidžia lengvai gauti visą kasdieniame darbe reikalingą informaciją apie siurblius ir kitus mūsų produktus.

Pasiruošę būsimiems iššūkiams

Komercinių pastatų sektorius susiduria su įvairiais iššūkiais, nuo kurių priklausys mūsų požiūris į pastatus ateityje.

Vertinant globaliai, mūsų planetos klimato pokyčiai skatina imtis veiksmų visus, kas tik turi galimybę ką nors pakeisti. Todėl siekiant, kad būtų užtikrintas mažas energijos vartojimas ir išsaugotas didelis pasirinkimo lankstumas, pastatai turi tenkinti griežtus darnos reikalavimus. Vertinant lokaliai, inžinieriai konsultantai tuo pačiu metu prižiūri daug projektų ir jiems trūksta laiko. Todėl labai svarbu greitai ir lengvai gauti visą reikalingą informaciją.

Jūsų išmaniųjų pastatų partneris

Išmanieji pastatai reiškia ir tai, kad mes save laikome ne tik siurblių tiekėjais, bet ir partneriais, padedančiais sukurti sėkmingus projektus. Tai taip pat reiškia, kad bandome sukurti išmaniuosius pastatus naudodamiesi savo giliomis žiniomis apie siurblius ir jų sistemas bei savo neprilygstamu išmaniųjų siurblių asortimentu.

 • Nuotekų transportavimas

  „Grundfos“ gali pasiūlyti išbaigtus sprendimus, užtikrinančius efektyvų ir patikimą nuotekų transportavimą.

Lyginant su vandens tiekimo sistemomis, kurios paskirsto vandenį galutiniams vartotojams ir užtikrina pakankamą slėgį, nuotekų transportavimui reikia įvairiausių siurblių, kad nuolat kintančio slėgio aplinkoje nuotekos judėtų. Priklausomai nuo reljefo ir vietinių taisyklių, gali reikėti naudoti laisvo tekėjimo kanalizacijos vamzdžių ir slėginių nuotekų sistemų derinį.

„Grundfos“ turi sprendimų visiems atvejams – nuo didelių, visiškai prie kliento poreikių priderintų siurblinių iki gatavų panardinamųjų siurblių siurblinių; nuo didelių ašinio ir mišraus srauto siurblių, kurie gali nedideliu slėgiu persiurbti didžiulius kiekius paviršinio arba štormo vandens iki nuotekų smulkinimo siurblių slėginėms sistemoms, kuriose būna mažai vandens, ir mažių išsiurbimo agregatų, skirtų išsiurbti nuotekas iš pastatų. Be to, Grundfos gamintojas siūlo išbaigtus valdymo ir sekimo sprendimus.

„Grundfos“ sprendimai yra sukurti konkrečiai siurblių sistemoms ir visi jų komponentai nuo pat pradžių yra gerai tarpusavyje suderinti. Kad vandens nuotekų transportavimo sistema būtų tvari ir patikimai tarnautų, reikia, kad siurblių sprendimai būtų ilgaamžiai ir užtikrintų ekonomišką ir nekeliančią didelių rūpesčių jos eksploataciją.

 • Pramoninio vandens ruošimas

  „Grundfos“ siūlo siurblius visam vandens ciklui – nuo tiekimo ir paruošimo iki paskirstymo.

Jei jums reikia labai patikimų vandens ruošimo sprendimų, „Grundfos“ patenkins visus jūsų lūkesčius. Mes galime pasiūlyti sprendimus visam vandens ciklui – nuo tiekimo ir paruošimo iki paskirstymo, ir užtikrinti, kad kiekviename etape vandens kokybė būtų tokia, kokios reikia, ir nepriklausomai nuo to, ar ieškote sprendimų, kaip iš jūros vandens paruošti geriamąjį vandenį, ar jums reikia itin kruopščiai tvarkyti itin švarų vandenį.

Be plataus pradiniam apdorojimui ir dezinfekavimui skirtų mechaninių dozavimo sprendimų asortimento, „Grundfos“ siūlo ir labai pažangius skaitmeninius dozavimo siurblius. Skaitmeniniai dozavimo siurbliai yra specialiai suprojektuoti saugiai ir tiksliai dozuoti net labai mažus chemikalų kiekius – iki pat 0.0025 l/h. Tai leidžia daug sutaupyti, nes neprarandate brangių chemikalų perdozuodami. Be to, praktiškai išnyksta pavojus, kad produktas bus sugadintas pridėjus į jį per daug chemikalų. O kadangi dozavimas yra nuolatinis, nėra dažnų, didesnes apkrovas sukeliančių paleidimų ir sustabdymų bei korozijos, siurbliai tarnauja ilgai.

Dozavimo siurblių asortimente taip pat yra ir mechaninių dozavimo siurblių, galinčių išdozuoti iki 8,000 litrų per valandą ir specialiose sistemose užtikrinti iki 200 barų slėgį.

„Grundfos“ vandens ruošimo sprendimų asortimente taip pat yra puikių dezinfekavimo sistemų bei matavimo ir kontrolės prietaisų, kurie gali būti pritaikyti prie konkrečių jūsų poreikių.

 • Vandens paskirstymas

  „Grundfos“ gamintojas gali pateikti siurblius ir valdymo įrangą visai vandens paskirstymo sistemai, įskaitant pagrindines ir pagalbines.

Patikimas, švarus ir saugus geriamojo vandens tiekimas į gyvenamuosius namus ir įmones yra aiškus kiekvieno vandens tiekėjo prioritetas. Tačiau nutekėjimai ir persilipdymai vandens ūkio įmonėms gali kainuoti daug daugiau nei paskirstymo sistemoje prarastas vanduo.

Vandens paskirstymas priklauso nuo vietovės topografijos ir vietinių taisyklių, ir dažnai siekiant geriausių rezultatų, naudojamas laisvo tekėjimo ir slėginių vamzdžių sistemų derinys. „Grundfos“ gali pateikti siurblius ir valdymo įrangą visai vandens paskirstymo sistemai, įskaitant pagrindines ir vietines siurblines, užtikrinančias patikimą viso vandentiekio slėgio zonų valdymą.

„Grundfos“ padeda naudojant efektyvų slėgio valdymą sumažinti sąnaudas ir apriboti vandens praradimus vandens paskirstymo sistemoje. Tai atliekama kompensuojant vamzdynuose perteklinį slėgį ir sumažinant hidraulinius smūgius, dėl kurių atsiranda naujos skylės.

„Grundfos“ paskirstymas pagal poreikius – tai kelių proporcinio slėgio režimu dirbančių siurblių sprendimas, kai sistema yra suprojektuota taip, kad debitas ir slėgis būtų tiksliai toks, kokio reikia, ir vietoj vieno didelio siurblio dirbtų keli siurbliai geriausio jų efektyvumo režimu.

Kad vandens paskirstymo sistema būtų tvari ir patikimai tarnautų, reikia, kad siurblių sprendimai būtų ilgaamžiai ir užtikrintų ekonomišką ir nekeliančią didelių rūpesčių jos eksploataciją. „Grundfos“ jau kelis dešimtmečius kuria siurblių sistemų valdymo ir sekimo sprendimus. „Grundfos“ pats gamina savo siurblių variklius, kurie yra pritaikyti įvairių tipų skysčiams ir debito poreikiams. Tai užtikrina gerą hidraulinės dalies, variklių, elektros ir elektronikos komponentų bei visų kitų dalių tarpusavio suderinamumą ir kartu leidžia sukurti visapusišką ir labai efektyvų siurblių sprendimą.

 • Vandens siurbimas
  Siurbkite vandenį iš bet kokio šaltinio naudodami įvairiausių dydžių siurblius – nuo mažų panardinamųjų iki didžiulių…

Verslas su mumis

Mes norime prisidėti prie augančios vertės, prie to, ką Jūs darote ir to, ką mes galime daryti kartu. Mes kuriame tvirtus santykius su savo klientais, partneriais ir tiekėjais. Mes tiekiame kokybiškus produktus, tyrimus ir aukščiausios kokybės komponentus.

Prisijunkite prie mūsų

Mes esame versle su geriausiais. Mes siūlome karjeros galimybę profesionalams, studentams ir ką tik baigusiems studijas. Kartu mes galime sukurti puikius produktus ir sprendimus. Tiek tyrimų srityje, tiek gamyboje ir pardavime – ir dar daug kur.

Mums svarbu

Produktai, žmonės ir partnerystė. Viskas, ką mes darome yra tvaru. Mūsų tikslas – gerinti efektyvumą vandens tiekimo ir energijos taupymo srityse. Mes tikime, jog tai yra mūsų pareiga tiek dirbant namuose, tiek pasaulio mastu.

Naujienos & Media

Jeigu Jūs turite kokių nors klausimų, mes būsime laimingi, galėdami Jums padėti. Žurnalistų ir media užklausimai yra sutinkami draugiškai ir atviras dialogas mums yra pirmenybė. Mes esame pasirengę laiku atsakyti į Jūsų klausimus ir pasidalinti su Jumis mūsų istorijomis.

Mes esame socialiai atsakinga kompanija

Prisijunkite prie diskusijos apie vandenį, energijos taupymą, tvarumą, naujoves ir įkvepiančius žmones.

Grundfos gamintojas plačiau: https://lt.grundfos.com/