RothenbergerDaugiau nei 60 metų „ROTHENBERGER”  gamintojas kuria, gamina ir parduoda įrankius, mašinas ir įrangą, naudojamą santechnikos, hidroakumuliacinės įrangos ir vamzdynų sektoriuose.

Kaip pageidaujama profesionalių naudotojų partnerė, ROTHENBERGER siūlo išsamius vamzdžių montavimo ir susijusių paslaugų bei priežiūros darbų sprendimus. Su daugiau nei 6000 ROTHENBERGER gaminamų produktų siūloma pasaulyje gausiausia šiuolaikinių vamzdžių įrankių ir mašinų, taip pat aplinkosaugos technologijų, linija.

Mes laikomės įsipareigojimo atlikti mokslinius tyrimus ir projektavimą, o tai leidžia ROTHENBERGER gaminti pasaulyje žinomas priemones ir mechanizmus. Naudodamiesi pažangiomis ir pažangiausiomis technologijomis, jis kuria, gamina ir siūlo platų asortimentą, kurį sudaro daugiau kaip 6000 aukštos kokybės produktų.

ROTHENBERGER gamintojas – istorija

Įmonė įsteigta 1949 m. Vokietijos Frankfurto mieste inžinieriaus Edwino Rothenbergerio. Vamzdžių jungtys buvo pagrindinė verslo veikla, kuri rėmėsi klientų poreikiais, kas padėjo įmonei stipriai augti. Šiuo metu yra viena iš pasaulyje pirmaujančių vamzdžių įrankių gamintojų. Šiandien bendrovė yra tarptautiniu mastu atstovaujama filialams 32 šalyse plačiu prekybos partnerių tinklu.

1967 m. Santechnikos ir šildymo technologijų tarptautinėje parodoje (ROSH) ROTHENBERGER pristatė garsią R-sistemą, kuri labai prisidėjo prie įmonės sėkmės. R-sistema susideda iš įrankių, skirtų vamzdžių plėtimui, ištraukimui ir lenkimui. Revoliucinė įranga, leidžianti montuotojams prijungti vamzdžius be jungiamųjų detalių ir palengvinti lizdų, T formų ir L-posūkių padarymą.

Didelė ROTHENBERGER produktų paklausa netrukus paskatino persikėlimą ir plėtrą. 1974 m. bendrovė persikraustė į Kelkheimą, netoli Frankfurto, o antroji Rothenbergerio šeimos karta perėmė valdymą. Stambios investicijos buvo skirtos įmonės plėtrai, o 1985 m. Dr. Helmut Rothenberger tapo „ROTHENBERGER AG” generaliniu direktoriumi.

Šeimos įmonė įsitvirtino vamzdžių įrankių rinkoje visame pasaulyje, įsteigdama daug dukterinių įmonių už Vokietijos ribų, taip pat investuodama į tarptautinius prekių ženklus, tokius kaip VIRAX Prancūzijoje ir Šiaurės Afrikoje, SUPER-EGO Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje. Be to, „Rothenberger” šeima suteikė ypatingą praktinę patirtį pagrindinei veiklai įsigydama vamzdžių įrankių ir mašinų bendroves – nuolat plėtoja vamzdžių įrankių technologijas, atsižvelgiant į naudotojų poreikius.

Gamyba

Produktų kokybė, patikimumas ir patvarumas užtvirtino įmonei vietą visame pasaulyje specializuotų įrankių srityje. Per kelis dešimtmečius bendrovė augo ir išplėtė savo pajėgumus, įsitvirtinusi daugelyje rinkų.

Rothenberger gamintojas yra vienas iš pirmaujančių novatoriškų, technologiškai sudėtingų vamzdžių įrankių ir mašinų, naudojamų sanitarinėse, šildymo, oro kondicionavimo, šaldymo, dujų ir aplinkosaugos technologijose, kt.

Mūsų verslumo dvasia ir įžvalgūs požiūriai leidžia kurti sprendimus, atitinkančius mūsų klientų poreikius ir lūkesčius – visada žengdami rinkos priekyje. Mes tikime kokybe, kruopštumu, dinamiškumu ir pagarba, ir laikome šių gairių verslo veikloje.

Veiklos sritys

  • Įdiegimas – montavimas

Mūsų įrankiai ir mašinos palengvina dujų ir vandens montavimą. Nuo didelio masto santechnikos ir vamzdžių montavimo, iki kasdienių santechnikos užduočių, tokių kaip pjaustymas, lankstymas ar sriegimas – mes turime jums tinkamą sprendimą.

  • Paslaugos ir priežiūra

Vamzdžių sistemų priežiūra ir eksploatacija yra itin svarbios norint užtikrinti, kad vamzdžiai būtų funkcionalūs ir saugūs, ypač atsižvelgiant į geriamojo vandens tiekimą. Be tokių priemonių, tai gali sukelti potencialų užteršimą, kitokį neigiamą poveikį.

  • Oro kondicionavimas ir šaldymas

Siūlome montuotojams platų techninės priežiūros ir pratekėjimo aptikimo įrangą, taip pat šaldymo agentų utilizavimą, šaldymo ir oro kondicionavimo sistemų bei šilumos siurblių uždarymą ir šalinimą.

Nuo individualių oro kondicionavimo sistemų iki šaldymo kamerų prekybos centruose arba pramoniniame šaldymo sektoriuje mes užtikriname, kad turime visus reikalingus įrankius. Tai tiks svarbu modulinių, kompaktinių sistemų ir šaldymo grandinių įrengimui bei priežiūrai.

  • Bendrosios paskirties įrankiai

Siūlome platų įvairių įrankių asortimentą – nuo standartinių vandens siurblių, replių ir vamzdžių pjovimo įrankių iki pramoninių vamzdžių veržliarakčių. Turėdami daugiau nei 6000 aukštos kokybės produktų portfelį, galime palaikyti ir supaprastinti profesionalių montuotojų darbą, todėl geriausius rezultatus galėsite pasiekti greičiausiai.

Tiek plastikiniams, tiek metaliniams / variniams / plastiko vamzdžiams, vamzdines žirkles, pjūklus ir kt., galima naudoti įvairius vamzdžių pjovimo įrankius. Viskas, ko reikia, kad montuotojai galėtų dirbti profesionaliai ir efektyviai.

Kokybė

Mes taip pat užtikriname, kad mūsų gaminių asortimentas atitiktų visus ES reglamento 517/2014 ir įgyvendinimo reglamento (ES) 2067/2015 reikalavimus, keliamus darbui su fiksuotomis šaldymo ir oro kondicionavimo sistemomis, šaldymo agregatų šaldymo siurbliais ir šaldymo agregatais ir priekabos.

Rothenberger gamintojas – plačiau: https://rothenberger.com/.