WiloWilo gamintojas – vandens teikimo technologijų pramonės atstovas.

Novatoriškas sistemos darbas

Siurbliai yra mūsų aistra. Mūsų tikslas yra pasiūlyti jums kur kas daugiau nei tik efektyvius ir ekonomiškus siurblius. Vis sparčiau kintančiame skaitmeniniame pasaulyje, kuris tampa vis sudėtingesnis, svarbiausias vaidmuo tenka kompleksiniams sprendimams.

Dėl šios priežasties sistemoje sukūrėme naujoviškas paslaugas, kurios pagrįstos šiuolaikinėmis technologijomis, novatoriškomis programomis ir aukšto lygio kompetencija ir skirtos integracijai į sudėtingas sistemas. Be to, esame pasirengę padėti jums atlikti analizę, individualiai konsultuoti bei pasiūlyti jums pritaikytus ir ekonomiškus sprendimus.

Pristatydami kiekvieną naują „Wilo“ gaminį ir teikdami visas savo paslaugas siekiame užtikrinti, kad jūsų planavimo veikla taptų dar paprastesnė ir efektyvesnė. Pramonei sukurtiems novatoriškiems sprendimams ir svarbioms technologijoms, kuriomis galite visiškai pasitikėti šiandien ir ateityje, taikome aukščiausius kokybės ir patikimumo standartus.

Sisteminė kompetencija visais atvejais

Norime, kad jūsų planavimas būtų kuo paprastesnis ir lankstesnis. Todėl mūsų siurbliai gali būti greitai ir lengvai integruojami į esamas sudėtingas sistemas. Tai atlieka, pavyzdžiui, įvairūs pastatų automatikos sąsajų moduliai ir daugelis tinklo architektūros protokolų plėtinių.

Patikimumas – mūsų prioritetas

„Wilo“ – patikimas partneris. Būdami jūsų partneriu visada teikiame tinkamas paslaugas ir užtikriname aukščiausios klasės kokybę: Tuo tikslu mes, kaip pramonės lyderiai, nuolat tobuliname naujoviškus ir perspektyvius gaminius, kuriuos galima lengvai integruoti į įvairias sistemas ir efektyviai bei patikimai eksploatuoti ilguoju laikotarpiu. Be to, palengvinsime jūsų planavimo veiklą teikdami veiksmingas paslaugas ir siūlydami modernius planavimo įrankius.

Individualūs sprendimai jūsų poreikiams

Pagrindinis mūsų tikslas – maksimalus efektyvumas visose srityse. Štai kodėl siūlome platų energijos taupymo sprendimų spektrą. Nuo individualaus gaminio iki visapusiškos sistemos – mūsų „Wilo“ sprendimai bus visada puiki pagalba jums. Nesvarbu, ar tai mažesni siurbliai, skirti vienos arba dviejų šeimų namams, ar didesni biurų pastatų, ligoninių ar net oro uostų, geležinkelio stočių ar prekybos centrų įrenginiai. Mūsų gaminiams visada naudojamos novatoriškos technologijos. Mūsų suderintas ir labai veiksmingas sistemas papildo visapusiškos paslaugos. Tai reiškia, kad gausite išsamų pasiūlymą iš vienos bendrovės.

Wilo gaminiai ir kompetencijos

„Wilo“ pastatų technika skirta šildymo, oro kondicionavimo ir šaldymo sritims

„Galia, paprasta techninė priežiūra, patikimumas“ – savybės, kurių, savaime suprantama, galite tikėtis iš „Wilo“ siurblių. Jei jums svarbiausia kompetencija, mūsų aukšto efektyvumo siurbliai – teisingas jūsų pasirinkimas. Siekiant aprūpinti objektą vandeniu ir šiluma, energijos vartojimo efektyvumo ir išteklių taupymo atžvilgiu siurbliui visada keliami dideli reikalavimai. „Wilo“ atitinka šiuos reikalavimus individualiais sprendimais ir labai efektyviomis technologijomis. Taip mūsų aukšto efektyvumo šildymo sistemos pasiekia maksimalų efektyvumą. Todėl savininkai ir verslininkai gali pastebimai sumažinti eksploatavimo sąnaudas ir nuolat didinti objekto vertę.

„Wilo“ gaminiai yra patvarūs, užtikrina jums individualius sprendimus ir moderniausią technologiją, o jų techninė priežiūra itin paprasta.

Mes, kaip viena iš pasaulyje pirmaujančių aukščiausios kokybės pastatų technikos sričiai skirtų siurblių ir siurblių sistemų gamybos bendrovių, siūlome konkrečioms reikmėms pritaikytus gaminius, užtikrinančius didelį sistemos efektyvumą ir maksimalų energijos taupymą. Mūsų tikslas yra visada rasti kuo geriau jūsų individualiems poreikiams pritaikytą ir kuo veiksmingesnį sprendimą.

Pasinaudodami savo patirtimi, sukaupta daugelį metų vykdant projektus pastatų technikos srityje, padėsime jums planuoti ir įgyvendinti savo projektus.

Energijos taupymas ir patikimumas

Šildymo sistema – įprastinių radiatorių ar grindų šildymo – yra pagrindinė namo sistema. „Wilo“ aukšto efektyvumo siurbliai kiekvieną patalpą paverčia gerovės zona. Jie ne tik užtikrina šilumą ir jaukumą, bet ir padeda taupyti energiją ir išlaidas. Lengvas montavimas, paprasta techninė priežiūra ir ypatingas patikimumas – tai mūsų „Wilo“ siurblių savybės, kuriomis visada galite pasikliauti. Mūsų aukšto efektyvumo siurbliai taip pat tinka komercinėms reikmėms, be to, sumažinamos elektros sąnaudos. Kondensaciniams šildymo katilams, esantiems žemiau atgalinės patvankos lygmens, reikia kondensato pumpavimo įrenginio, skirto kondensatui šalinti. „Wilo“ siūlo pritaikytus ir kokybiškus sprendimus būtent tokiems atvejams.

„Wilo“ užtikrina atsakingą ir veiksmingą vandens tiekimą

Vanduo yra vienas vertingiausių žemės išteklių. Dėl didėjančio pasaulio gyventojų skaičiaus vandens suvartojama vis daugiau: gėrimams, skalbimui ir valymui, žemės ūkiui ir pramonei. Visuotinis vandens trūkumas – neatidėliotinai spręstina problema, dėl kurios gali kilti daug konfliktų. Todėl vandens gavyba ir tiekimas – vienas svarbiausių ateities uždavinių. „Wilo“ kuria siurblius ir sistemas, kurios leidžia naudoti ir optimizuoti naujus vandens šaltinius ir metodus. Mūsų lankstūs sprendimai užtikrina patikimą tiekimą ir leidžia prisitaikyti prie įvairiausių pastatų (daugiabučių namų, mokyklų ar pramoninių kompleksų) reikalavimų. Naudodami individualias koncepcijas ir labai efektyvias technologijas skatiname pažangių tinklų ir decentralizuotų vandens ruošimo įrenginių plėtrą.

Vandens ūkio technika

Platus „Wilo“, kaip atsakingo sistemų tiekėjo, siurblių, siurblių priedų ir paslaugų asortimentas skirtas visam vandens naudojimo ciklui. Mūsų įrenginiai skirti tiek (žaliavinio) vandens paėmimui iš šulinių ar atvirų vandens telkinių, tiek lietaus vandens panaudojimui, vandens ruošimui ir jo tiekimui. Taip pat gaminame ir slėgio kėlimo stoteles. Galiausiai gaminame nudruskinimo ir laistymo įrenginius, skirtus komerciniam žemės ūkiui.

Nesvarbu, ar esate iš komunalinės vandentvarkos, pramonės, statybos ir pastatų technikos, žemės ūkio ar statybų ir kalnakasybos sektorių, „Wilo“ visada siekia rasti dar veiksmingesnius ir tvaresnius sprendimus jūsų projektui.

Mūsų tikslas yra aiškus: siūlyti geriausias vandens tiekimo technologijas.

Wilo gamintojas – plačiau: https://wilo.com/lt/lt/