Nuo įkūrimo 1909 metais REMS gamintojas užsiėmė vamzdžių apdorojimui skirta įranga, didžiąja dalimi santechnikos ir šildymo sistemų montavimui. Iš pradžių gamino rankinius instrumentus, vėliu ėmė gaminti ir stakles bei elektrinius instrumentus. Pasak firmos įkūrėjo Kristiano Fiollo „REMS turi būti geresnis”. Įmonė „REMS GmbH“ buvo įkurta 1909 metais Vokietijoje, vietovėje Waiblingen, esančioje netoli Štutgarto. Būtent šis Vokietijos regionas garsėja didele aukštųjų technologijų koncentracija.

Šiandien REMS yra pirmaujantis mašinų ir įrankių vamzdžiams apdoroti gamintojas. REMS inžinieriai – projektuotojai įgyvendina neįtikėtinas idėjas, kurios palengvina profesionalių montuotojų darbą. Jie įvertina visus įmanomus reikalavimus – poreikius ir remiasi praktine patirtimi. Įmonės visų sričių specialistai rūpinasi, kad kiekvienas patobulinimas būtų įtrauktas į naujų įrankių projektavimą – kūrimą. Tokiu būdu tobuli įrankiai naudojimui sudėtingomis statybos sąlygomis. REMS produkcija gerai vertinama dėl naujausių technologijų naudojimo, aukštos kokybės, ir naudojama visame pasaulyje. Ji duoda naudą visiems, kas ja naudojasi.

Rems – profesionalūs vamzdžiams skirti įrankiai

REMS specializuojasi darbui su vamzdžiais skirtų įrankių gamyboje. Pagrindiniai šių įrankių vartotojai yra santechnikai ir šildymo sistemų montuotojai. REMS asortimentą sudaro plati mechaninių, elektrinių ir hidraulinių įrankių gama. Produktų asortimentas gana įvairus – nuo paprastų replių iki specialios, vamzdžių patikrai skirtos, įrangos.

REMS įrankiai pasižymi išskirtine kokybe ir naujausiomis technologijomis, todėl yra plačiai žinomi ir naudojami visame pasaulyje. Ši įmonė yra vamzdžių apdirbimui skirtų įrankių gamybos lyderė, kuriai priklauso ne vienas patentas. REMS gaminiai išsiskiria saugiu naudojimu, patvaria konstrukcija, aptarnavimo, priežiūros paprastumu, ilgalaike eksploatacijos trukme.

Kadangi didžioji įmonės produkcijos dalis skirta darbui su metaliniais vamzdžiais, REMS įrankių komponentų kietumas (pvz., vamzdžių sriegimo arba pjovimo komponentai) yra labai svarbus aspektas. REMS yra ištobulinusi savo gaminių grūdinimo technologijas ir tam skiria ypatingą dėmesį, todėl REMS įrankiai iš kitų išsiskiria savo efektyvumu bei ilgaamžiškumu.

Apie REMS gamintoją plačiau: https://www.rems.de