Šildymo sistemų nuorinimas – degazavimas ŠVOK atliekamas, naudojant aukšto slėgio degazavimo stotelę.

Vandens degazacija (nuorinimas) – dalinis arba visiškas vandenyje ištirpusių dujų pašalinimas.
Vandens dearacija – vandenyje ištirpusio oro pašalinimas.

Su oro šalinimo (degazavimo – nuorinimo) įrenginiais galėsime:

  • Užpildyti ir papildyti sistemą – taip išvengsite oro patekimo per papildymo vandenį. Patirtis rodo, kad dalis oro į sistemas patenka su papildymo vandeniu. Kas naudoja „Hydro-X” tipo vandens paruošimui skirtas chemines priemones, galės sumažinti jų kiekį, nes ištirpusio deguonies kiekis, kurį turi sorbuoti chemija, po degazavimo bus kelis kartus mažesnis. Be to, įrenginys iki minimumo sumažina azoto, kaip sudėtinio oro komponento ir pagrindinio „oro kamščių” pastato šildymo sistemos viduje sukėlėjo, kiekį papildymo vandenyje.
  • Automatiškai kontroliuoti papildymą. Taip pat galėsite apriboti papildymo ciklo trukmę ir/arba papildymo ciklų per laiko vienetą skaičių. Taip Jūs iki minimumo sumažinsite žalą, patiriamą trūkus sistemos vamzdžiui, kai užliejamos patalpos.
  • Šio tipo įrenginiai  be priežiūros gali veikti automatiškai 24 val. per parą šildymo sistemose, kurių vandens tūris yra nuo 0,1m3 iki 10.000 m3.

Veikimo principas:

  • Oro dujų šalinimas iš vandens ir iš vandens papildymo sistemos atliekamas vakuuminiu būdu specialiame vakuuminiame inde (vamzdyje). Vakuumas sukuriamas siurblio pagalba. Vanduo į indą, kuriame yra sudarytas vakuumas, patenka per purkštuką ir yra išpurškiamas. Vanduo patekęs į vakuumą, atsiskyręs nuo oro, krenta žemyn ir tiekiamas į sistemą, o oras pašalinamas per viršutinę indo dalį.

Pastaba: degazavimo įrenginį galima naudoti tiek naujose, tiek senose šildymo, vėdinimo bei šaldymo sistemose.

Šildymo sistemų nuorinimo su papildymo funkcija įrenginys „Servistek T60+P – tai oro (dujų) šalinimo (degazavimo) įrenginys, veikiantis „vacuum spray tube“ principu. Vandens išpurškimo specialiame vakuuminiame vamzdyje proceso metu iš vandens visiškai pašalinamos dujos (oras). Įrenginys gali būti naudojamas uždarose vandens šildymo, saulės energijos, vėsinimo ir aušinimo sistemose, siekiant užtikrinti dujų šalinimą iš pagrindinės sistemos ir sumažinti korozijos tikimybę.

  • Galingas elektrinis papildymo ir nuorinimo (vakuuminis – degazatorius) įrenginys lengvam uždarų sistemų papildymui ir nuorinimui.
  • Puikiai tinka visuomeniniams ir biurų pastatams, daugiabučiams namams, šilumos tiekimo tinklams (iki 220 m3) ir įvairių kitų uždarų sistemų nuorinimui ir papildymui.
  • Darbiniai skysčiai: šilumnešiai, termofikatas, vanduo, skysčiai apsaugantys nuo užšalimo, tirpalai (vandens pagrindu), emulsijos ir t.t..
  • 100 procentų veiksmingumas ir efektyvumas šalinant orą (dujas) iš uždarų sistemų.

Šildymo sistemos degazavimo paslaugai užsakyti prašome kreiptis adresu (darbo dienomis 8-17 val.):

ADMI, UAB
Vydūno g. 17, Vilnius
Aleksej Volčok, mob. tel.: +370 (616) 98230.

AUTOKONAS, UAB
Naugarduko g. 68-4, Vilnius
Mantas Obelenis, mob. tel.: +370 (698) 29980.

MONTUVA, UAB
Ukmergės g. 315B, Vilnius
Rimantas Čečetas, mob. tel.: +370 (652) 47074.