SWEPSWEP gamintojas – lituotų plokštelinių šilumokaičių ekspertas

SWEP yra lituotų plokštelinių šilumokaičių, skirtų HVAC ir pramonei, pasaulinio lygio tiekėjai. Šilumokaičiai sukurti, kad efektyviai naudotų energiją, medžiagas ir vietą. Ši technologija greitai užsitikrino vietą pasaulyje.

Efektyvumo iššūkis. Pasikeisk

SWEP optimizuoja energijos, medžiagų ir vietos panaudojimą šildymo ir vėsinimo (ŠVOK) sistemose. Mes didžiuojamės, kad prisidedame prie patogaus ir tvaraus žmonių gyvenimo visame pasaulyje ir konkurencinio pranašumo mūsų klientams.

Verslumas ateičiai

Kas buvo pradėta dviejų verslininkų garaže prieš 30 metų, dabar tapo tarptautine korporacija su 900 darbuotojų. Įmonės įkūrėjai buvo pradininkai pasinaudoję technologijos, kuria tikėjo, galimybėmis ir į kurią sudėjo visą savo aistrą, kūrybiškumą ir asmeninį atsidavimą. Ši dvasia iki šiol išlikusi SWEP, priverčianti mus tikrinti galimybių ribas. Vedini įsitikinimo, kad mūsų produktai yra tvarios ateities dalis, mes metame efektyvumo iššūkį sau ir savo partneriams.

Efektyvumas, suteikiantis konkurencinį pranašumą

SWEP kompanijoje mes nuolat metame efektyvumo iššūkį: produktams, kuriuos kuriame, darbui, kurį atliekame ir visame mūsų bendravime. Mes naudojame savo patirtį ir naujoviškumą kurdami tvarius šildymo ir vėsinimo sprendimus, kas irgi suteikia mūsų klientams konkurencinį pranašumą. Mūsų lituoti plokšteliniai šilumokaičiai  suteikia  neprilygstamą našumą esant mažiausiam gyvavimo ciklo sąnaudoms.

Pritaikyta ir gerai išbandyta

Standartinių komponentų derinimas kuriant individualius sprendimus leidžia mums sumažinti sąnaudas ir sutrumpinti gamybos laiką, vis tiek užtikrinant didžiausią našumą kiekvienu specifiniu atveju. Mes rinkoje siūlome didžiausią lituotų plokštelinių šilumokaičių asortimentą, nuo mažiausių dydžių iki didžiausios talpos, tiek jautriai, tiek agresyviai terpei, su trečiosios šalies patvirtinimu.

Bendrai naudojama patirtis užtikrina geriausius rezultatus

Glaudus bendradarbiavimas, bendrai naudojama patirtis ir integruota plėtra leidžia pasiūlyti sprendimus kiekvienam klientui. Taip užsitarnavome pasaulinio lygio šildymo ir vėsinimo įrangos gamintojų pasitikėjimą. Gamyklos penkiose šalyse ir tiekimo taškai strateginėse vietose leidžia efektyviai aptarnauti klientus visame pasaulyje.

Skaičiai

  • Įkurta 1983
  • 900 darbuotojų
  • Gamyba 5 šalyse
  • Biurai 20 šalių
  • Atstovai 50 šalyse
  • Dover dalis nuo 1994

SWEP pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Landskronos mieste, Švedijoje.

Plačiau: https://www.swep.net/