Apie Alfa Laval – Absoliuta partnerius: 2014 metais UAB „Absoliuta“ tapo oficialia autorizuota „Alfa Laval“ produkcijos platintoja Lietuvoje.

„Absoliuta“ pagrindinis tikslas – padėti skubiai išspręsti problemas, parenkant ir tiekiant aukščiausios klasės šilumokaičius. Populiariausius šilumokaičių modelius mes laikome sandėlyje ir esame pasiruošę juos pristatyti per 1 parą visoje Lietuvoje!

Pagrindinės Alfa Laval technologijos

Šiandien bendrovė siūlo įvairius energijos taupymo sprendimus, skirtus šioms sritims:

 • šildymo;
 • aušinimo;
 • šilumos išgavimo;
 • garinimo;
 • kondensavimo;
 • vėdinimo;
 • šaldymo.

Šilumos perdavimui naudojama:

 • Plokšteliniai šilumokaičiai
 • Oriniai šilumokaičiai
 • Spiraliniai šilumokaičiai
 • Vamzdeliniai šilumokaičiai
 • Grandomo paviršiaus šilumokaičiai
 • Buitinio vandens sistemos
 • Centrinio šildymo sistemos

Apie Alfa Laval – Absoliuta partnerius – kalbant, pirmiausia reikėtų pabrėžti aukštą kokybę, šiuolaikines technologijas, platų pritaikymą.

Alfa Laval lituoti plokšteliniai šilumokaičiai.

AlfaNova – sulydyti plokšteliniai šilumokaičiai.

Alfa Laval AC30EQ lituoti plokšteliniai šilumokaičiai.

Alfa Laval šilumokaičių asortimentas – „Absoliuta“ sandėlio kataloge.

„Alfa Laval“ sprendimai

Produktų plėtra bendrovėje „Alfa Laval“ yra valdoma rinkos poreikių. Todėl mūsų sistemos yra kompaktiškos, tvirtos ir lengvai įrengiamos.
Jas paprasta transportuoti, joms reikia mažai vietos katilinėje. Sistemas nesudėtinga prijungti prie vamzdynų bei maitinimo tinklo. Visi elektros komponentų kabeliai yra suvesti į skydinę, kur prijungiamas pagrindinis maitinimas.
Pirminę eksploataciją atlikti paprasta, kadangi visi blokai yra tiekiami su standartinėmis gamyklinėmis nuostatomis.
Siekiant papildomai palengvinti procesą, atsarginės dalys yra standartiniai komponentai – dėl šios priežasties keitimas trunka trumpiau ir užtikrinamas maksimalus pasiekiamumas.

Iš anksto surinkti standartizuoti „Alfa Laval“ produktai taupo įrengimo laiką visame pasaulyje išsidėsčiusios gamyklose:
taip mūsų klientai gali išspręsti kvalifikuotų meistrų trūkumo problemą. Smulkmeniškas įrangos techninės priežiūros planavimas:
– tai investicija į laiko ekonomiją. Tai pasakytina ir apie apsipirkimo vienu sustojimu koncepciją, kurią savo klientams galime pasiūlyti turėdami didelį produktų asortimentą.
Nauji produktai ir iškylančios technologijos:
– tai „Alfa Laval“ korporatyvinės kultūros dalis.

„Alfa Laval“ aplinkosaugos politika – tai rūpestis aplinkosauga ir kasdienės pastangos nuolat mokytis, kas remiasi trimis veiksniais:

Pirmiausia…
Tai procesų ir žaliavų, kurias naudojame gamybos procese, įtakos aplinkai suvokimas. Mums nuolat siekiant mažinti chemikalų suvartojimą, nuolat „apkarpomos“ energijos sąnaudos. Racionalus gamybos modelis – t.y. aukšto lygio įvairių gamybos etapų integracija – reiškia mažesnes energijos sąnaudas. Tą patį poveikį garantuoja efektyvios priemonės, kuriomis siekiama sumažinti atmestų pristatymo atvejų skaičių, ir smulkmeniškas logistikos planavimas.

Be to…
Vykdoma gaminių poveikio aplinkai analizė, kai jie įrengiami įvairiose pasaulio šalyse ir klimato zonose. Turbūt nereikia priminti, kad mes siekiame iki minimumo sumažinti vandens ir energijos sąnaudas, šilumos energijos nuostolius ir neigiamą bet kokios rūšies įtaką gamtai. Tai daryti mus skatina rimtos priežastys, kadangi šie parametrai – tai konkurenciniai pirmojo užsakymo veiksniai.

Ir – paskutinis, tačiau ne mažiausiai svarbus veiksnys

Tai suvokimas, kaip mūsų gaminiai padeda žmonėmis. Bazinę visos mūsų gaminamos įrangos funkciją – didinti kasdienę žmonių gerovę – demonstruoja du pastarieji pavyzdžiai: mes skyrėme daug išteklių, siekdami sukurti vandens iš čiaupo sprendimus, kuriuose nenaudojamas varis. Taip pat sukūrėme veiksmingą sistemą, užkertančią kelią daugintis Legionella mikroorganizmams.
Aplinkosaugos politika – tai ne statiškas dokumentas, o pasirengimo deklaracija.
Kiekviena nauja diena, naujas klientas ir naujas projektas meta naujus iššūkius.

„Alfa Laval“ yra gerai pasirengusi spręsti šias problemas. Mes turime pakankamai patirties ir išteklių galingai ir veiksmingai vykdyti aplinkosaugos politiką.