Vieną kartą investavę, žiemą gyvensite be rūpesčių

Žiemą nuolat keičiasi oro sąlygos, todėl mums gana dažnai kyla daug nepatogumų ir pavojų: užšąla vamzdžiai, sunku išvažiuoti iš garažo, nuo namų stogų kabo ilgi pavojų keliantys varvekliai, takai pasidengia ledu… Tai kartojasi kiekvieną žiemą, jei tinkamai tam nepasiruošiame. Visų šių problemų padeda išvengti efektyvi ledo ir sniego tirpinimo sistema.

Pristatome: DEVI™ elektrinio šildymo sistema

DEVI — didžiausias elektrinio šildymo sistemų gamintojas Europoje, siūlantis kompleksinius šildymo sprendimus.DEVI DPH-10
Nuo apledėjimo saugančios DEVI sistemos dažniausiai įrengiamos automobilių aikštelėse, privažiavimuose, šaligatviuose, išoriniuose pastatų laiptuose, krovimo rampose ir aikštelėse, taip pat tiltuose ir viadukuose.

Sistemos DEVI gali būti įrengiamos ir visų tipų stogų konstrukcijose. Jos efektyviai šalina susikaupusį sniegą ir ledą, užtikrina latakų ir lietvamzdžių laidumą, taip pat užkerta kelią pastatų fasadų ir stogų konstrukcijos žalai, kurią sukelia apledėjimas ir nekontroliuojamas vandens nutekėjimas.

Tokios sistemos neleidžia formuotis pavojingiems varvekliams, galintiems sužeisti praeivius ir sugadinti transporto priemones. Išvengiama nereikalingų rūpesčių žiemos metu — sniego valymo nuo stogų ir takų, barstymo smėliu ar druska ir pan. Sistema garantuoja ir apsaugą nuo papildomų investicijų: sugadinti latakai, trūkę vandentiekio vamzdžiai ir t.t. — visa tai jums neberūpės.

Automatizuota sistema leidžia taupyti

Šios šildymo sistemos yra visiškai automatizuotos. Temperatūros ir oro drėgmės pagrindu sistema pati priima sprendimą dėl būtinumo atšildyti nurodytą paviršių ir įsijungia automatiškai. Sistema veikia pagal gaunamą informaciją iš jutiklio (-ių), registruojančio (-ių) temperatūrą ir drėgmę. Tad šildymas įsijungs tik tada, kai jutikliai nustatys reikiamą žemos temperatūros ir numatyto lygio drėgmės derinį. Taip sutaupoma elektros energijos ir sumažinamos eksploatacijos išlaidos. Esant žemai temperatūrai be kritulių, šildymas nėra jungiamas.

Paprastas montavimas ir ilgalaikės garantijos

Nuo apledėjimo saugančias DEVI sistemas sudaro šildymo kabeliai, šildymo kilimėliai, termostatai ir įrengimo aksesuarai. Šildymo kabeliai gali būti montuojami tiek naujai statomų, tiek jau pastatytų pastatų latakuose, lietvamzdžiuose ir stogų konstrukcijose. Nuo apledėjimo saugančios sistemos montuojamos po tipinėmis paviršiaus dangomis, tokiomis kaip asfaltas, betonas ir trinkelės.

DEVI šildymo sistemoms nereikia jokios techninės priežiūros, be to, jos yra labai ilgalaikės, suteikiama 20 metų garantija šildymo kabeliams ir kilimėliams. Šildymo kabeliai turi didesni mechaninį atsparumą, taip pat yra atsparūs UV spinduliams. Visi DEVI™ produktai gaminami iš ekologiškų medžiagų, taupo energiją, saugo aplinką.

Šaltinis: žurnalas STRUCTUM, 2015

DEVI elektrinio šildymo sistema produktų kataloge.