„Grundfos“ dar kartą pakėlė kartelę cirkuliacinių siurblių rinkoje

Jei ieškote efektyviausio siurblio rinkoje, išmanaus produkto ir tikrai plataus asortimento, tai daugiau galite nebeieškoti. „Grundfos“ jau prekiauja naujaisiais MAGNA3 cirkuliaciniais siurbliais.

„Grundfos“, pasaulyje pirmaujantis siurblių gamintojas, neseniai pristatė naujuosius MAGNA3 cirkuliacinius siurblius. „Tai ne tik populiarios MAGNA serijos siurblių atnaujinimas, tai iš esmės visiškai nauji siurbliai, kurie sukels revoliuciją cirkuliacinių siurblių rinkoje“, – pabrėžė „GRUNDFOS Pumps Baltic“ filialo vadovas Andrius Kareniauskas.Grundfos Magna3 cirkuliacinis siurblys

Patikima naujovė

MAGNA3 siurbliai yra pagrįsti gerai išbandytais ir pasiteisinusiais MAGNA sprendimais ir „Grundfos“ elektroninių siurblių gamybos patirtimi. Kaip ir senesni MAGNA siurbliai, naujieji MAGNA3 turi nuolatinio magneto variklį, AUTOADAPT funkciją ir integruotą dažnio keitiklį.

„Tačiau juose atsirado ir papildomų, labai modernių technologinių sprendimų. Ko pasekoje buvo sukurtas ko gero pats moderniausias išmaniųjų technologijų gaminys, pasižymintis didesniu nei bet kada anksčiau funkcionalumu, ir kuris tapo išskirtiniu „Grundfos Blueflux“ didelio efektyvumo gaminių šeimos nariu“, – aiškina Andrius Kareniauskas.

Didžiausias efektyvumas

Trumpai tariant: MAGNA3 yra pats efektyviausias didelis cirkuliacinis siurblys šiuo metu siūlomas rinkoje. Išsamiau: energijos vartojimo efektyvumo koeficientas (EVEK) yra žymiai mažesnis už EuP nustatytą etaloną, todėl gali būti sutaupoma iki 75% energijos lyginant su dabar įrengtais tipiniais cirkuliaciniais siurbliais, ir todėl investicijų grąža bus neįtikėtinai greita.

Svarbiausios MAGNA3 efektyvumą užtikrinančios dalys:

Grundfos cirkuliacinis siurblys Magna3

Ne tik AUTOADAPT, bet ir FLOWADAPT, ir FLOWLIMIT

Pagrindinė MAGNA3 siurblių funkcija išlieka AUTOADAPT, užtikrinanti optimalų komforto ir efektyvaus energijos vartojimo derinį. Tačiau MAGNA3 turi ir naują FLOWADAPT valdymo režimą bei FLOWLIMIT funkciją, kurios leidžia apriboti maksimalų siurblio debitą. Šios naujovės daugeliu atveju leis atsisakyti balansinių vožtuvų.

Šilumos skaitiklis

Naujasis MAGNA3 turi integruotą šilumos skaitiklį, kuris padeda stebėti šilumos poreikių paskirstymą sistemoje, ir leidžia išvengti nepagrįstai didelių išlaidų už šilumą dėl netinkamo sistemos balansavimo. O kas svarbiausia jums nereikės įsirengti atskiro šilumos energijos matavimo prietaiso.

Pilnas asortimentas reiškia, kad siurblys tiksliai atitiks poreikius

Išplėstame MAGNA3 asortimente yra daugiau kaip 150 viengubų ir sudvejintų siurblių iš ketaus arba nerūdijančio plieno. Didžiausias išvystomas slėgio aukštis siekia 18 m, o didžiausias debitas – 70 m3/h. Taigi nuo šiol bus daug lengviau išsirinkti tinkamiausią siurblio variantą jūsų sistemai.

Universalus siurblys

Kaip ir ankstesnės kartos MAGNA siurbliai, MAGNA3 tinka ir šildymo, ir vėsinimo, ir buitinio karšto vandens cirkuliacijos sistemoms. Tačiau nuo šiol jis gali cirkuliuoti iki –10 °C temperatūros skysčius, todėl tinka ir sudėtingoms pramoninėms sistemoms, ir grunto šilumą naudojantiems šilumos siurbliams.

Patikimumas nuo A iki Z

Vienas iš išskirtinių „Grundfos“ gaminių bruožų yra patikimumas, todėl kuriant MAGNA3 ypatingas dėmesys buvo skirtas bandymams. Pasinaudodami sukaupta 40 metų elektronikos valdomų siurblių gamybos patirtimi, ir išbandę MAGNA3 ekstremaliomis sąlygomis milijoną valandų, galime užtikrinti, kad šie siurbliai tarnaus ilgai.

Paprastas nustatymo vedlys

Vos pažiūrėję į MAGNA3, suprasite, jog šis siurblys sukurtas taip, kad jo nustatymas būtų paprastas ir intuityvus. Siurblys turi didelės raiškos spalvotą displėjų; įjungus siurblį pirmą kartą, nauja „Assist™“ programa padės montuotojui viso siurblio nustatymo proceso metu.

Pilnas valdymas per „Grundfos GO“

Kad galėtumėte pilnai valdyti kiekvieną siurblio darbo parametrą, „Grundfos“ sukūrė modernią „Grundfos GO“ programą. Turėdami šią programą savo „Android“ arba „iPod Touch“ išmaniajame telefone, galite sekti, nustatyti ir valdyti MAGNA3 ar bet kurį kitą „Grundfos“ elektroninį siurblį.

Daugiau informacijos apie MAGNA siurblius rasite:

https://lt.grundfos.com/…/Magna3 arba www.thinkingbuildings.com

Parengė Saulius Zulonas, Grundfos Pumps Baltic Ltd