Lengvesnis šilumokaičių keitimas – prisukami adapteriai pajungimų prailginimui

Montuojant naują šilumokaitį vietoj sugedusio, dažnai neatitinka naujų modelių storis ir kiti gabaritiniai matmenys. Danfoss (LPM), Kelvion (GEA WTT), Swep, Hexonic (Secespol), Alfa Laval ir kitų gamintojų plokšteliniai lituoti šilumokaičiai genda dėl įvairiausių priežasčių, dažnai reikia perdarymų, suvirinimo paslaugų ir papildomų medžiagų. Dabar pakeitimas vyks lengviau – prašykite prisukamų adapterių šilumokaičių pajungimų prailginimui. Taip išvengsite suvirinimo darbų ir papildomos armatūros pirkimo. Komplektuojame įvairių ilgių ir diametrų adapterius kartu su pasta, pakulomis ir tarpinėmis.

Adapterių komplektas:

Mes galvojame apie tai, kaip taupyti jūsų laiką ir resursus, kad išvengtumėte papildomų išlaidų keičiant šilumokaitį.

Todėl savo klientams siūlome:
1.  Tokių pačių išmatavimų šilumokaičius, be perdarymo. Pvz.: kai kuriuos “Danfoss” šilumokaičius galima keisti į “Hexonic” ar “Alfa laval” šilumokaičius be perdarymo darbų ir papildomų medžiagų.
2. Jeigu neįmanoma pasiūlyti analogiškų šilumokaičių, mes pirma siūlome šilumokaičius, kuriems gali būti pritaikyti šilumokaičių adapteriai pagal pajungimo diametrą. Panaudojus adapterius, sugedusį šilumokaitį galima pakeisti greitai, bei be papildomų perdarymų ir medžiagų.

Keiskite lengviau ir paprasčiau šio tipo šilumokaičius pasinaudoję mūsų pasiūlytais adapteriais:
Danfoss šilumokaičiai: XB50 / 51 / 52, XB10 / 12, XB20, XB30;
Wtt / Gea / Kelvion šilumokaičiai: WP4 / GBS400, WP7 / GBS700;
Swep šilumokaičiai: B10, B35;
Alfa Laval šilumokaičiai: CB26 / 27 / 30, CB52 / 60, CB76 / 110;
Hexonic šilumokaičiai: LB31, LC110, LM110.

Adapterio montavimo ant šilumokaičio schema:

                                 

Dažniausiai keičiant prakiurusius dviejų laipsnių 6 (šešių) pajungimų karšto vandens šilumokaičius tenka pritaikyti naują šilumokaitį pagal gylį (storį). Tai F+E+F atstumas. Jeigu naujas parinktas šilumokaitis atitinka išmatavimus C ir D, tai dydis naujų šilumokaičių F+E+F dažniausiai skiriasi.

Todėl mes, UAB „Absoliuta“, taupydami pirkėjų laiką ir pinigus, siūlome adapterius įvairių gamintojų šilumokaičiams, kurie palengvina šilumokaičio keitimo darbą, taupo montavimo laiką ir išlaidas. Mūsų siūlomi adapteriai tinka Dn25, Dn32 ir Dn50 srieginiams šilumokaičių pajungimams. Jokių papildomų detalių, jeigu adapteris atitinka dydžiu, nebereikia.

Lengvesnis šilumokaičių keitimas – prisukami adapteriai pajungimų prailginimui. Kaip pakeisti šilumokaitį, kuris yra trumpesnis, be virinimo darbų galite pamatyti čia:

Nerūdijančio plieno gofruoto lankstaus vamzdžio prisukami adapteriai naudojami norint lengvai pakeisti skirtingų gabaritų šilumokaičius. Šie adapteriai leidžia greitai ir paprastai keisti šilumokaičius (iki Dn32 atvamzdžių dydžio) be didelių pastangų ir suvirinimo darbų. Daugiau informacijos šiame video:

Prisukamų adapterių privalumai:

  • Lengvas ir greitas montavimas, nereikalaujantis sudėtingų ir suvirinimo darbų;
  • Tinkami įvairių tipų šilumokaičiams.

Štai keletas žingsnių, kaip pakeisti sugedusius šilumokaičius į naujus naudojant prisukamus adapterius:

  • Išjunkite termofikato ir vandens tiekimą į šilumokaitį;
  • Išmontuokite seną šilumokaitį;
  • Prijunkite adapterius prie naujo šilumokaičio;
  • Jeigu reikia sureguliuokite šilumokaičių ilgius su adapteriais (jeigu adapteris reguliuojamo ilgio), pagal seno šilumokaičio išmatavimus;
  • Sumontuokite naują šilumokaitį;
  • Paleiskite termofikato ir vandens tiekimą į šilumokaitį;
  • Pažiūrėkite ar nėra vandens pratekėjimų.

Prisukami reguliuojami šilumokaičių adapteriai yra puikus būdas palengvinti šilumokaičių keitimą. Jie yra tinkami naudoti su įvairių tipų šilumokaičiais ir yra lengvai montuojami.

Daugiau informacijos:

Tel.: +370 (5) 240 51 10; el.p.: info@absoliuta.lt.
Mes siekiame būti naudingi!