Alfa Laval Cetetube vamzdeliniai šilumokaičiai

– vertikalūs, kanalėlių tipo šilumokaičiai, sudaryti iš spirališkai susuktų, briaunuotų varinių vamzdžių viduje su nerūdijančio plieno apvalkalo paketu
(Shell and tube heat exchanger)
Cetetube vamzdelinis šilumokaitis gali būti naudojamas skirtingomis eksploatacijos sąlygomis ir visi gali būti pritaikyti šildymo, vėdinimo, garų bei karšto vandens sistemose.

Cetetube yra gaminamas septynių dydžių, kurie svyruoja nuo 460 iki 3500. Bet kuris modelis yra pagamintas, pritaikant trims skirtingiems šiluminiams režimams, kad tiktų daugumai darbinių sąlygų.

Šilumokaitis yra skirtas užtikrinti turbulentiniam srautui sistemos viduje bei už jos vamzdžių ribų. Turbulentinis srautas yra palankesnis šilumos mainų požiūriu ir daro šilumokaičius savaime išsivalančiais, siekiant sumažinti šilumos perdavimo paviršių užsiteršimo riziką.

Kaip tai veikia

Cetetube ritė susideda iš briaunuoto varinio vamzdžio ir yra termiškai optimizuota. Briaunuotas vamzdis yra sukurtas siekiant suteikti srautui galimybes, keliamas šiuolaikinių šilumos mainų technologijų darbo sąlygoms. Dėl briaunų šilumos perdavimo plotas vamzdyje yra daug kartų didesnis.

Briaunos taip pat tarnauja kaip atskiri tarpikliai tarp vamzdžių eilių siekiant užtikrinti kontūro stabilumą. Dėl stabilumo ir gamybos standartizavimo kiekvienas Cetetube vamzdelinis šilumokaitis išlaiko nustatytą galingumą.

Dėl eksploatavimo sąlygų įvairovės

Cetetube yra skirta tokiam pačių slėgiui ir temperatūrai iš abiejų pusių. Tas pats šilumokaičių tipas gali būti naudojamas skirtingomis darbo sąlygomis, ir visi jie gali būti naudojami šildymo, vėdinimo bei karšto vandens, vandens garų, kitokių terpių sistemose. Siekiant šilumokaičių šilumos perdavimo pajėgumus maksimaliai panaudoti, kuo didesnis srautas nukreipiamas per apvalkalą. Tačiau buitinio karšto vandens, vandentiekio vandens srautas visada turi būti prijungtas prie ritės kontūro pusės.

Maksimalus darbinis slėgis yra 1,6 MPa (manometrinis) apvalkalo (kevalo, lukšto) pusėje ir 2,5 MPa (manometrinis) vamzdelio pusėje. Atitinkama didžiausia darbinė temperatūra yra 150 ° C, apvalkalo pusėje, ir 160 ° C vamzdžio pusėje.

Termiškai optimizuotas

Šilumokaitis yra skirtas užtikrinti turbulentinį srautą tiek viduje, tiek ir už vamzdžių ribų. Turbulentinis srautas yra palankesnis šilumos mainų požiūriu ir daro šilumokaičius galinčius savarankiškai apsivalyti, pasiekiant mažesnę riziką užsiteršti šilumos perdavimo paviršiams.

ApvalkalasAlfa Laval vamzdelinis šilumokaitis Cetecoil Cetetube

Šilumokaičio apvalkalas yra pagamintas iš didelio slėgio rezervuaro plieno ir atitinka slėginių indų standartus.

Ritė

Ritė pagaminta iš apvalios spiralės, besiūlių varinių vamzdžių su briaunomis, skirtomis šilumos perdavimo plotui išplėsti.

Maksimalus darbinis slėgis

Maksimalus darbinis slėgis yra 1,6 MPa (manometrinis) apvalkalo pusėje ir 2,5 MPa (manometrinis) vamzdžio viduje.

Maksimalios darbinės temperatūros

Atitinkama didžiausia darbinė temperatūra yra 150 ° C apvalkalo pusėje ir 160 ° C vamzdžio pusėje.

Izoliacija

Izoliaciją sudaro 50 mm storio mineralinės vatos, plakiruota kieta aliuminio profilio plokšte. Izoliacija yra lengvai nuimama ir remontuojama.

Jungtys

Vamzdžio ritė ir apvalkalas yra su flanšine jungtimi PN40 vamzdžio pusėje ir PN16 apvalkalo pusėje.

Montavimas

Cetetube šilumokaičiai aprūpinami vamzdelio pavidalo reguliuojamomis kojomis.

Pajungimas

Žiūrėkite atitinkamo šilumokaičio tipo pajungimo shemą. Kaip taisyklė, mažesniam debitui skystis turi būti nukreipiamas per kontūrą. Pastaba: karštas vanduo visada turi tekėti per ritę.

Kokybės standarto patvirtinimas

Sukurta ir įvertinta pagal PED ir AD2000.
Patvirtinta Vokietijos TÜV.
Nerūdijantis plienas – AISI 316.

Šaltinis: http://www.alfalaval.lt/products/Cetetube/.