Alafa Laval CETECOIL vamzdeliniai šilumokaičiai

– nerūdijančio (anglinio) plieno apvalkalinis vamzdelinis šilumokaitis
(Shell and tube heat exchanger Stainless steel / Carbon steel)

Cetecoil® yra bendras pavadinimas grupės vamzdelinių šilumokaičių, pagamintų iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno ir tinkamų įvairioms terpėms, pavyzdžiui, vandens garui, karštam vandeniui, šildymui ir karštam vandeniui bei aliejui. Dirbant su garais, Cetecoil yra labai efektyvus kondensato aušintuvas. Cetecoil šilumokaitis taip pat puikiai tinka naudoti sistemose, kuriose reikia palaikyti nenutrūkstantį srautą (pastovus darbas) esant dideliems vandens greičiams.Alfa Laval vamzdelinis šilumokaitis Cetecoil Cetetube

Aukštas slėgis ir temperatūros

Cetecoil šilumokaičiai neturi tarpinių, tad gali veikti aukštame slėgyje ir aukštoje temperatūroje, net dirbant aplinkose, kurioms taikomi staigūs ir dideli temperatūros svyravimai, pavyzdžiui, vandens garų ir šaldymo sistemose. Standartinio dizaino Cetecoil šilumokaičiai yra paskaičiuoti slėgiams iki 25 barų ir temperatūrai iki 300 °C.

Lankstus diapazonas

Cetecoil šilumokaičiai gaminami trijų skirtingų pagrindinių versijų pagal medžiagų bei slėgio klases, jie yra pažymėti R, S ir E. Visos versijos turi nerūdijančio plieno vamzdžius.

Kiekvienas bazinis modelis yra pagamintas įvairių dydžių, su skirtingais šiluminiais parametrais. Šis platus spektras leidžia lengvai užsakyti tinkamą Cetecoil šilumokaitį praktiškai bet kurioms darbo sąlygoms. Esant aukštesniems pajėgumų reikalavimams, keletas šilumokaičių gali būti prijungti lygiagrečiai arba nuosekliai.

Cetecoil šilumokaitis taip pat puikiai tinka naudoti sistemose, kuriose reikalingas nepertraukiamas veikimas esant dideliems reikalavimams vandens greičiui. Cetecoil yra labai efektyvus kondensato aušintuvas kaip garo šilumokaitis.

Unikalus dizainas su patentuotais vamzdžiais

Nerūdijančio plieno vamzdžiai yra kryžmai pragręžti. Tai pagerina šilumines vamzdelio savybes viduje ir išorėje. Tai prisideda prie labai didelio šilumos perdavimo koeficiento. Šilumokaičio našumas nustatomas pagal vamzdelių skaičių ir vamzdelių ilgį.

Vamzdžiai apvynioti aplink centrinę šerdį spirale. Kiekvienas galas yra privirintas prie vamzdžio plokštelės. Vamzdžiai sudaro kartu ir surinkimo kameros „kontūrą“, kuris yra privirintas prie supančio apvalkalo. Toks suprojektavimas, pilnai suvirintos konstrukcijos tvirtumas yra derinamas su dideliu elastingumu, reikalingu šiluminio plėtimosi įsisavinimui. Vertikali padėtis reiškia, kad Cetecoil reikia gana mažai vietos.

Izoliacija

Izoliaciją sudaro 50 mm storio mineralinės vatos sluoksnis, padengtas tvirtomis aliuminio profilio plokštėmis.

Kokybės standarto patvirtinimas

Sukurta ir įvertinta pagal PED ir AD2000.
Patvirtinta Vokietijos TÜV.
Nerūdijantis plienas – AISI 316.

Šaltinis: http://www.alfalaval.lt/products/Cetecoil/.