Dispečerizavimo (nuotolinio valdymo) sistema šilumos punktams – UAB „Absoliuta“ siūlo šilumos punktų dispečerizavimo įrangą: ECL310 reguliatorius ir dispečerizavimo sistemą elc.portal.absoliuta.

Valdykite „ECL Comfort“ nuotoliniu būdu ir naudokitės taupymo prognoze.

„ECL Portal“ – tai centralizuoto šildymo sistemos nuotolinio valdymo ryšio programa. Tiek patyrusiam naudotojui, tiek naudojančiam pirmą kartą, „ECL Portal“ suteikia paprastą prieigą prie sistemos ir jos dienos našumo apžvalgą bei leidžia sumažinti priežiūros ir aptarnavimo išlaidas.

ECL PORTAL pristatymas: ECL.PORTAL.ABSOLIUTA

ECL310 – PAPRASTA IR EFEKTYVU

Prieiga prie ECL reguliatorių naudojant kompiuterį arba išmanųjį telefoną

„ECL Comfort 310“ elektroniniam reguliatoriui skirta „ECL Portal“ programa – tai paprastai naudojamas SCADA įrankis, skirtas centralizuoto šildymo sistemai valdyti. „ECL Portal“ leidžia supaprastinti aptarnavimą, eksploatavimą ir techninę priežiūrą tiesiogiai jūsų kompiuteryje arba išmaniajame telefone, kur bebūtumėte.
Kelkite techninės priežiūros lygį ir mažinkite išlaidas naudodamiesi prieigos ir valdymo visą parą galimybėmis, gaukite išsamią energijos sunaudojimo duomenų, temperatūros ir srauto apžvalgą. Rezultatas – optimalus našumas ir faktinis energijos taupymas.
„ECL Portal“ serverį prižiūri IT profesionalai, todėl duomenys patikimai saugomi ir tvarkomi.

Danfoss ECL Portal

Reali nauda, realus taupymas

Naudodami „ECL Portal“ galite:

 • Didinti sistemos našumą ilgalaikėje perspektyvoje
 • Kelti energijos naudojimo supratimo ir skaidrumo lygį
 • Pakelti techninės priežiūros lygį ir sutrumpinti reagavimo į avarines padėtis laiką
 • Šalinti trikdžius nevykdami į šildymo sistemos vietą

„Danfoss ECL Comfort“ reguliatorius – ypač didelis centralizuoto šildymo sistemų našumas

„ECL Comfort“ reguliatorius – tai lauko oro kompensatorius, veikiantis kaip šildymo sistemos arba centralizuotos šildymo sistemos šilumos punkto intelektualusis šakotuvas. Į „ECL Comfort“, kuris buvo kuriamas atsižvelgiant į jūsų poreikius, įtrauktos aukštą našumą užtikrinančios funkcijos. Pavyzdžiui, galite sutaupyti montavimui ir eksploatavimui skiriamą laiką, sutrumpinti neplanuotos techninės priežiūros laiką ir mažinti energijos sunaudojimą.
Kartu su „Danfoss“ esate pasirengę ateičiai, pasieksite ECL reguliatoriaus duomenis būdami bet kurioje vietoje. Jei atsiranda tinklo ryšio ir šildymo sistemos stebėjimo poreikis keliuose greta esančiuose pastatuose, galima lengvai įtraukti ECL reguliatorius į tinklą.

Sumanus ryšys:
ECL Comfort 310“ užtikrina moderniausias ryšio sąsajų parinktis. Integruotų parinkčių arba parinkčių naudojant išplėtimo modulius diapazonas apima internetą („Ethernet“), „Modbus“, „M-Bus“ ir USB, skirtą techninei priežiūrai atlikti.

ECL.Portal.Absoliuta dispečerizavimo shema

 

ECL PORTAL dispečerizavimas: ECL.Portal dispečerizavimo schema

ECL PORTAL išsamesnis aprašymas: ECL 310 valdymas internetu (remiantis Kęstučio Paulavičiaus, UAB „Danfoss“, medžiaga)

Nauda prižiūrėtojams ir sistemos vartotojams:

ECL portalas yra veiksminga priemonė, skirta centrinio šildymo punktų prižiūrėtojams ir administratoriams, serviso įmonėms.

ECL portal sistemos privalumai:

 • Lengvas montavimas
 • Automatinė konfigūracija palengvina sistemos paleidimą
 • Naudojant ECL 310 nereikia papildomos įrangos ar programinės įrangos diegimo
 • Naudojamas standartinis interneto ryšys

Įsigijus ECL 310 reguliatorių iš UAB „Absoliuta“, jis bus pilnai sukonfigūruotas prijungimui prie Interneto ir pradės veikti sumontavus ir pajungus Internetą

Prieiga:

 • Lengva valdyti ir kontroliuoti lokaliai (vietoje) arba nuotoliniu būdu
 • Stebėjimas ir valdymas per „išmaniuosius“ telefonus

Standartinės funkcijos:

 • Visas standartinės funkcijos SCADA sistemos (programų apžvalga, sistemos stebėjimas ir jutiklių duomenų registravimas, temperatūrų pokyčių kreivės, avariniai pranešimai, ECL Comfort 310 parametrų valdymas ir koregavimas per nuotolį ir t.t.)

Žemos įdiegimo išlaidos:

 • Žema pradinė investicija
 • Nereikia pirkti ECL Comfort 310 licencijos (šiuo metu UAB „Absoliuta“ ecl.portal suteikia naudotis nemokamai*)
 • Pigus sistemos eksploatavimas

(*) – įmonėms kurios perka Ecl.portal įrangą iš UAB „Absoliuta“.

ECL PORTAL išsami techninė informacija (anglų kalba): ECL Portal Data sheet

2013 metais vyko seminaras „Valdykite šilumą nuotoliniu būdu. Naujos taupymo galimybės“. Jo metu buvo ne tik pristatytos ECL PORTAL galimybės, bet kelių įmonių atstovai, jau naudojantys ECL310, pasidalino savo patirtimi. Apie tai galite paskaityti, paspaudę žemiau esančią nuorodą:
Pasisakymai 2013.10.03 seminare