DropsonDropson gamintojas pristato – elektromagnetinio impulso (EMI) technologija paremta fizinė vandens apdorojimo sistema yra puiki alternatyva cheminiams vandens minkštikliams ir minkštinimo filtrams.

Pažangi technologija leidžia šią sistemą naudoti skirtingose srityse ir įrenginiuose.
Inovatyvi ir veiksminga Dropson įranga išsiskiria savo technologija, o programinė įranga specialiai sukurta jūsų naudojimui ir poreikiams patenkinti.

UAB „Absoliuta“ – oficialus Dropson gamintojo atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Dropson gamyba

Kompanija įkurta  2001 m. ispanų ir prancūzų inžinierių, turinčių ilgalaikės patirties  vandens valymo ir paruošimo, termofikato ir inžinerinių skysčių gamybos srityse. Mūsų gamykla yra Ispanijoje. Orientuodamiesi ir į užsienio rinkas, turim savo atstovus daugelyje šalių. Mes – naujos kartos vandens paruošimo sistemų gamybos specialistai. Inovatyvumas, veiksmingumas ir pagarba gamtai – mūsų kompanijos pagrindiniai uždaviniai.

THE NEW WAY OF TREATING WATER

Besikeičiančiame pasaulyje įmonės ir technologijos turi nuolatos prisitaikyti prie aplinkos. Vandens tinkamas paruošimas naudojimui yra ne išimtis šioje evoliucijoje. Mes negalime išspręsti šiandienos iššūkių pasenusių metodų pagalba.
Kad patenkinti šiuolaikinės rinkos poreikius, Dropson kompanija kuria ir gamina, bei nuolat tobulina, naujos kartos vandens apdirbimo sistemas.

Įkvėpti lietaus

Gamta yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis technologijų kūrėjams.
Mūsų šūkis “Įkvėpti lietaus” yra alegorija ypatingam lietaus vandens sugebėjimui tirpdyti kalcio karbonatą (kalkių nuosėdas).
Mūsų technologija įmituoja šį mechanizmą remdamasi vandens ir kalcio karbonato balanso pakeitimu, kad būtų išvengta kalkių nuosėdų susiformavimo.

Panaudojimo sritys:

  • privatūs namai, kotedžai, daugiabučiai,
  • komercinės paskirties pastatai,
  • pramonė,
  • baseinai, fontanai, vandens rezervuarai,
  • žemės ūkis.

Inovatyvumas ir efektyvumas 

E.M.I technologija (elektromagnetinių impulsų technologija) dėl savo inovatyvios koncepcijos ir naudojamų aukščiausios kokybės medžiagų siūlo nepriekaištingą įrangos veikimą ir efektyvumą.

Kiekvienas pagamintas įrenginys yra kruopščiai patikrinamas ir kalibruojamas (atsižvelgiant į vandens  srautą ir vandens kietumo lygius kiekvienam modeliui atskirai) tam, kad būtų garantuotas užtikrintas efektyvumas.

(C.A.S) Dropson online

Dropson gamintojas paruošė skaičiavimo ir parinkimo programą, kuri leidžia parinkti, atsižvelgiant į direktyvą HS4 (DTU), įrenginį, kuris geriausiai prisitaiko prie jūsų vandens sistemos. Mūsų modulinė koncepcija leidžia tenkinti pačius įvairiausius vandens tekėjimo srautus. Išvystyta kartu su kitomis žymiausiomis užsienio kompanijomis, mūsų technologija buvo specialiai sukurta šalto ir karšto vandens tiekimui.

Atspausdintoje ataskaitoje matysite  įvestus duomenis ir automatiškai parinktus įrenginius:
– Dropson įrenginio modelis.
– Nuosėdų filtro tipas.
– Reikiamo išankstinio filtravimo lygiai.
– Pajungimo schemos tipas.
Grafike matysite rezultatus kubiniais metrais per valandą (m3/h), atsižvelgiant į vandens kietumo lygį. Taip pat matysite  jūsų pasirinkto Dropson modelio našumo kreivę, atsižvelgiant į parinktą Dropson įrenginį.

Techninis palaikymas ir rinkodara

• Interaktyvūs mokymai
• Dropson parinkimo programa
• Atsisiuntimai
• Techninė pagalba
• Rinkodaros palaikymas
• Techninė dokumentacija
• Montavimo instrukcija
• Kainynas

Garantuota kokybė

Dropson įrengimai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Apskaičiuota, kad mūsų įrengimų tarnavimo laikas siekia virš 30 metų. Dropson suteikia 10 metų garantiją pramoninei ir 5 metų garantiją buitinei įrangai.
Kiekvienas Dropson įrenginys yra pagamintas iš 316L nerūdijančio plieno, naudojamo maisto pramonėje.

Dropson gamintojas – plačiau: http://www.dropson.com/lt/.