Grundfos ALPHA2 siurblysSu naujuoju „ALPHA2“ mažų buitinių cirkuliacinių siurblių patikimumas pasiekė naujas aukštumas. Net sistemose, kuriose darbo sąlygos sudėtingos, Grundfos buitiniai cirkuliaciniai siurbliai ALPHA2 ilgai ir patikimai dirbs be užstrigimo pavojaus.

Jei norite palikti savo klientus būdami visiškai ramūs, kad jūsų sumontuota šildymo sistema nekels jokių problemų, „ALPHA2“ yra geriausias pasirinkimas. Nors ir maži, „ALPHA2“ yra patvariausi buitiniai cirkuliaciniai siurbliai, ir, be abejo, taupiausiai naudojantys energiją savo kategorijoje*.

Siurblio patvarumą garantuoja keraminiai komponentai, nepritraukiantys kenksmingų magnetinių dalelių prie svarbiausių siurblio dalių. Taip pat speciali paleidimo procedūra užtikrina, kad ilgos prastovos, pvz., vasarą, daugiau nekeltų problemų. Siurblys paprasčiausiai šiek tiek pavibruoja, kad atšoktų visos nuosėdos, ir toliau pasileidžia kaip įprastai. Ir nei jums, nei jūsų klientams nebereikia dėl to rūpintis.

GRUNDFOS ALPHA2 L – nauja mažų A energijos klasės cirkuliacinių siurblių karta.

Kompaktiška konstrukcija
Dėl išradingos konstrukcijos ALPHA2 L yra kompaktiškiausias „Grundfos“ cirkuliacinis siurblys. Kadangi elektronika yra sumontuota siurblio korpuse, siurblį galima sumontuoti ten, kur labai mažai vietos.

A klasė
Dėl unikalaus dažnio keitiklio, nuolatinio magneto variklio ir kompaktiško statoriaus ALPHA2 L užima aukščiausią poziciją siurblių ekonomiškumo skalėje. ALPHA2 L suvartoja iki 80 % mažiau elektros energijos nei D klasės cirkuliaciniai siurbliai.

ALPHA kištukas
Labai gerai vertinamas ir populiarus ALPHA kištukas yra vienintelis rinkoje kištukas, prie kurio taip paprasta prijungti laida.

Valdymas vienu mygtuku
Intuityvus valdymas vienu mygtuku leidžia paprastai nustatyti siurblį.

„ALPHA2“ privalumai:

 • Jokių užstrigimų – sklandus darbas sumažina skubių iškvietimų poreikį.
 • Jokios sausosios eigos – apsaugos nuo sausosios eigos funkcija užtikrina ilgą siurblio tarnavimo laiką net išskirtinėmis aplinkybėmis.
 • Savaiminis susireguliavimas – AUTOADAPT funkcija automatiškai suranda geriausius siurblio darbo parametrus, užtikrinančius maksimalų komfortą ir ekonomiškumą.
 • Didžiausias rinkoje efektyvumas – VDE* bandymai nustatė, kad tai efektyviausias cirkuliacinis siurblys.

Apie ALPHA2 detaliau:

 1. Paprastas montavimas
  Montavimą palengvina ir pagreitina „ALPHA“ kištukas ir lengvai uždedami šilumos nuostolius minimizuojantys izoliaciniai kevalai.
 2. Patikimas paleidimas
  Net po ilgesnės prastovos siurblys lengvai pasileidžia. Jei rotorius užsiblokuoja, siurblys paleidimo metu pavibruoja, kad atšoktų visos nuosėdos.
 3. Atsparumas korozijai ir kondensacijai
  Dėl kataforezinės dangos ir pagerinto atsparumo kondensacijai „ALPHA2“ tinka šaltiems iki +2° temperatūros skysčiams esant bet kokiai aplinkos temperatūrai ir drėgniui.
 4. Nesimagnetinančios dalys
  Keraminis velenas užtikrina, kad nekibtų skystyje esančios magnetinės dalelės, taip išvengiant nuosėdų kaupimosi kritinėse siurblio vietose.
 5. Neprilygstamas energijos vartojimo efektyvumas
  VDE bandymų duomenimis, „ALPHA2“ yra efektyviausiai energiją vartojantis siurblys rinkoje – tai užtikrina pažangus variklis ir hidraulinė dalis.
 6. AUTOADAPT funkcija
  Išmani AUTOADAPT funkcija automatiškai parenka geriausią darbo tašką dviejų vamzdžių radiatorių sistemoje ir tai labai palengvina pradinį siurblio paleidimą.
 7. Vasaros režimas
  Pažangus vasaros režimas leidžia „ALPHA2“ palikti įjungtą ir vasarą. Vasaros režime siurblys naudoja labai mažai energijos ir retkarčiais pasileidžia, kad nesikauptų nuosėdos.

Techniniai duomenys:

Debitas, Qmaks: 3,8 m³/h
Skysčio temperatūra: +2°C – +110 °C
Garso slėgio lygis: ≤43 dB(A)
Aplinkos temperatūra: 0 °C… +40 °C
Energijos vartojimo
efektyvumo koeficientas:
EEI≤0,15
(4 metrų siurblys)

Darbo kreivė:Grundfos ALPHA2 siurblys

 

 

 

 

Grundfos buitiniai cirkuliaciniai siurbliai ALPHA2 – valdymas:

 • Automatinis naktinis režimas
 • Vasaros režimas (įjungiamas rankiniu būdu)

Valdymo režimai būna:

 • STANDARTINIS (su AUTOADAPT funkcija),
 • kai proporcinis slėgis,
 • kai pastovus slėgis,
 • kai pastovios apsukos.

*Bandymus užsakė ir apmokėjo „Grundfos Holding A/S“. Bandymų rezultatai pateikti http://www.grundfos.com/products/find-product/ALPHA2.html#brochures.

„UAB „Absoliuta“ atstovauja, parenka ir parduota Grundfos siurblius.
Populiariausias siurblių pozicijas sandėliuojame, pristatymas per 1 parą visoje Lietuvoje.