Horizontalūs išcentriniai papildymo siurbliai būna vienos ar kelių pakopų.

I. Horizontalūs išcentriniai vienos pakopos siurbliai

Standartiniai horizontalūs išcentriniai siurbliai puikiai tinka perpumpuoti skysčius be kietųjų dalelių. Tai plačiausiai naudojami siurbliai.

Specialaus išpildymo išcentriniai siurbliai gali būti gaminami darbui su abrazyvinėm dalelėms, jūros vandeniui, cheminėms medžiagoms atspariomis detalėmis ir mazgais, kurių dėka gali perpumpuoti mechaniškai ir chemiškai agresyvius skysčius. Sumontavus siurblius su bronziniu darbo ratu ir mechaniniu riebokšliu su vitono danga, galima siurbti padidintos temperatūros skysčius. Siūlomi išcentriniai siurbliai atitinka ISO, EN ir ATEX standartus. Siurbliai gali būti su viengubu arba dvigubu mechaniniu sandarinimu arba su mechaniniu sandarikliu kartridžo tipo. Yra galimybė komplektuoti su minkštu riebokšlio kamšalu.

Siurblių darbo ratai, korpusai gaminami iš:
• ketaus;
• bronzos;
• nerūdijančio plieno AISI 304 – AISI 316.

Taikymo – panaudojimo sritys:

– inžinerija
– pramonė
– laivyba
– kalnakasyba
– žemės ūkis
– atliekų apdorojimas
– priešgaisrinė sauga
– kondicionavimas
– slėgio kėlimas
– šildymas

Tipai pagal konstrukciją

  • Galinio siurbimo ilgo veleno siurbliai pagal ISO 2858. Siurblys sujungtas per standžią movą su asinchroniniu varikliu ir yra sumontuoti ant bendro pagrindo rėmo. Variklis: elektrinis arba dyzelinis.
  • Galinio siurbimo vieno bloko siurbliai, atitinkantys ISO 2858,  EN 733. Siurblys yra viename bloke su ventiliatoriumi aušinamu asinchroniniu varikliu.

II. Horizontalūs išcentriniai daugiapakopiai siurbliai

Horizontalūs išcentriniai daugiapakopiai siurbliai išsiskiria modernia hidraulika su aukštu efektyvumu, kuris suderintas su efektyviai veikiančiais varikliais tam, kad eksploatavimo sąnaudos būtų minimalios.
Plati pasiūla pačioms įvairiausioms pramoninio panaudojimo sritims.

Siurblių darbo ratai, korpusai gaminami iš:
• ketaus
• nerūdijančio plieno AISI 304 arba 316

Taikymo, panaudojimo sritys:

– šildymas
– oro kondicionavimas
– slėgio pakėlimas
– pramoninis vandens tiekimas
– pramoninės sistemos

Kompaktinės ir didelio efektyvumo versijos.

Šaltinis: siurbliai.lt

Grundfos CM3 AQQE papildymo siurblysGrundfos CM3-2, CM3-3, CM3-4 papildymo siurbliai

Kompaktiškas, patikimas, horizontalus, daugiapakopis, galinio siurbimo išcentrinis siurblys su ašiniu įvadu ir radialiniu išvadu. Velenas, darbaračiai ir kameros yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Įvado ir išvado dalys yra pagamintos iš ketaus. Mechaninis veleno sandariklis yra specialios konstrukcijos nesubalansuotas O žiedo sandariklis. Vamzdynas prijungiamas vidiniais „Whitworth“ vamzdžių sriegiais, Rp (ISO 7/1). Siurblys turi 1 fazių ant kojos sumontuotą, ventiliatoriumi aušinamą, asinchroninį variklį.

Visi „Absoliuta“ siūlomi vandens siurbliai kataloge: plačiau.